Certifikát

Udělena standardní pečeť eKomi!

Udělena standardní pečeť eKomi!

cleanee.cz
cleanee.cz
Vyrábíme eko drogerii, přírodní kosmetiku a nanotechnologické impregnace. CLEANEE - měníme svět čištění.

Ménì

• Hodnocení
    (nejnižší)
celková spokojenost
Kateřina M.
Vyzkoušené produkty mi vyhovují. Při platbě bych pro zjednodušení ocenila QR kód. Produkty doporučuji svým blízkým a hosti našich apartmánů je mají k dispozici.
Přehledné! Spokojenost!
Doporučovala bych vás všema deseti. Nemám ráda ostatní výrobky, které jsou všude, co se tváří jako hrozně ekologické a přitom nejsou. Nebo aspoň ne zcela. Na složení vašich výrobků je radost pohledět a úleva je používat. Webové stránky a snadnost objednání se mi líbí, stejně jako možnost osobního vyzvednutí a platby v hotovosti, to opravdu oceňuji.
Zákaznický servis asi zatím nemohu hodnotit. Ačkoliv, vybavuje se mi, že jsem k mé poslední objednávce dostala vzorek výrobku zdarma a byla jsem z něj nadšená, proto dnes objednávám;-)
Polina M.
Všechno dobře. Děkuji
Skvělé produkty, poměr cena - kvalita na jedničku :-)
Spokojenost..nakupuji podruhé a budu i nadále .
Pavla T.
Není nic lepšího než výrobky cleanne eco. Se všemi produkty co jsem vyzkoušela jsem maximálně spokojená. Skvělé složení, účinnost, vůně, prostě pecka. A v neposlední řadě skvělý zákaznický servis. Děkuji že jste. Doporučuji
Děkuji za spolupráci, oceňuji rychlost a Vážím si naší spolupráce.
vše je přehledné ale uvítala bych vzorečky jsem tu nová

eKomi pečetě