Certifikát

Udělena standardní pečeť eKomi!

Udělena standardní pečeť eKomi!

cleanee.cz
cleanee.cz
Vyrábíme eko drogerii, přírodní kosmetiku a nanotechnologické impregnace. CLEANEE - měníme svět čištění.

Ménì

• Hodnocení
    (nejvyšší)
  • Hodnocení
    (nejnižší)
Dobrý den jsem s výrobky moc spokojená. Děkují to co mají. Moc děkuji
Jednoduchý nákup, doporučuji
celková spokojenost
Kateřina M.
Vyzkoušené produkty mi vyhovují. Při platbě bych pro zjednodušení ocenila QR kód. Produkty doporučuji svým blízkým a hosti našich apartmánů je mají k dispozici.
Přehledné! Spokojenost!
Doporučovala bych vás všema deseti. Nemám ráda ostatní výrobky, které jsou všude, co se tváří jako hrozně ekologické a přitom nejsou. Nebo aspoň ne zcela. Na složení vašich výrobků je radost pohledět a úleva je používat. Webové stránky a snadnost objednání se mi líbí, stejně jako možnost osobního vyzvednutí a platby v hotovosti, to opravdu oceňuji.
Zákaznický servis asi zatím nemohu hodnotit. Ačkoliv, vybavuje se mi, že jsem k mé poslední objednávce dostala vzorek výrobku zdarma a byla jsem z něj nadšená, proto dnes objednávám;-)
Polina M.
Všechno dobře. Děkuji
Skvělé produkty, poměr cena - kvalita na jedničku :-)
Spokojenost..nakupuji podruhé a budu i nadále .
Pavla T.
Není nic lepšího než výrobky cleanne eco. Se všemi produkty co jsem vyzkoušela jsem maximálně spokojená. Skvělé složení, účinnost, vůně, prostě pecka. A v neposlední řadě skvělý zákaznický servis. Děkuji že jste. Doporučuji

eKomi pečetě