Certifikát

Udělena Stříbrná pečeť eKomi!

Udělena Stříbrná pečeť eKomi!

e-baseus.cz
e-baseus.cz
Vítejte ve světě moderních elektronických přístrojů. Podívejte se do kategorií obchodu a najděte si něco pro sebe. Dbáme na nejvyšší kvalitu našeho sortimentu, který sleduje všechny technické inovace. Chystáte se na cestu a potřebujete neustálý přístup k elektřině? Podívejte se na jednu z našich výkonných powerbank! Máte zájem o příslušenství pro svůj vůz? Nebo hledáte praktická řešení pro svůj domov? Budeme se držet při zemi a splníme všechny vaše požadavky. Baseus je značka, která miluje kreativitu, praktičnost a vývoj. Důkaz? Začali jsme výrobou příslušenství pro telefony, nyní je to jen kapka v moři našeho sortimentu. Chceme být s vámi každý den a poskytovat vám tu nejlepší kvalitu a radost z nakupování.

Více

Ménì


Skutečná hodnocení zákazníků

 • Datum recenze
  (od nejnovější)
 • Datum recenze
  (od nejstarší)
 • Hodnocení
  (nejvyšší)
 • Hodnocení
  (nejnižší)
Pavel J.
Super obchod rychla komunikace i doprava spokojenost
Jiří M.
Super doprava od vaší firmy
Petr J.
Objednání a rychlé doručení v termínu
Pavlína J.
Zaslání do České republiky z Polska naprosto bezproblémové a rýchlé. Do 2 dnů byl výrobek u mě.
Martinko M.
Extrémě rychlé doručení
Michal M.
Nefunguje dodání na pobočku Zásilkovny v ČR, protože vyhledání adresy nefunguje. Při platbě se nečekaně objevila polština.
Naty K.
Určitě v oblasti rychlejšího dodání.
Jitka H.
Vše proběhlo jak má, nemám co bych vytkla.
Jelínková A.
díky už nechci psat žádná hodnocení
Petr K.
Bohužel i přes registraci pro nákup bez DPH v rámci EU a potvrzení v mailu úspěšné registrace, nám bylo zboží dodáno včetně DPH. Nákup je díky tomu mnohem dražší než od lokálních a prověřených obchodníků. Další nákup nám nedává žádný smysl, obvzláště pokud inzerujete možnosti obchodu v režimu reverse charge a pak ji neaplikujete.

Loading...

eKomi pečetě