Certifikát

Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!

Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!

emp-shop.cz
emp-shop.cz
"Zásilková společnost EMP se sídlem v Lingenu v Německu byla v roce 1986 založena fanoušky pro fanoušky a v průběhu několika následujících let se stala největším evropským internetovým obchodem se zbožím pro nadšence: rockové a metalové hudby, TV filmů a seriálů, her a různých superhrdinů. Součástí široké nabídky EMP jsou mimo jiné: oblečení, doplňky, šperky a v neposlední řadě média. EMP je místo, kde je prioritou originální a individuální styl. Alternativní móda, streetwear, gotické a rockabilly oblečení - v obchodě najdete mnoho dalších, které milují milióny fanoušků. Svůj univerzální sortiment s více než 30 000 položkami, včetně licencovaných produktů významných mezinárodních kapel, jako např. Metallica, AC/DC a Iron Maiden, stejně jako Star Wars, Harry Potter, The Walking Dead a mnoho dalších, doručuje internetový obchod EMP milionům fanoušků prakticky v každé evropské zemi. Celý sortiment výrobků a další informace naleznete na adrese www.emp-shop.cz."

Ménì

• Hodnocení
    (nejvyšší)
  • Hodnocení
    (nejnižší)
dobré ceny, velký výběr zboží, slevové akce, krátká doba odeslání objednávky, dobrá komunikace s obchodem, prostě super obchod, doporučuji všem
spokojenost
Spokojený jsem hlavně s rychlým vyřízením objednávky a dodáním zboží.
Super služba rychlé vyřízení.
Dobrý výběr, přidal bych merch více kapel.
EMP je obchod, který překvapil kvalitou. Kupovala jsem oblečení, které odpovídalo velikostí a nemusím řešit vrácení, kvůli změně velikosti. Materiál super. Zboží jsem měla za velmi krátkou chvíli, dříve, než bylo avizováno na stránkách. Už vím, kde budu nakupovat dárek pro syna na Vánoce....Jediné co mě mrzí je, že asi nikdy nevyužiji slevový kupon...a to už mám dva. Hodnota nákupu kde je možnost kupon uplatnit je vyšší.
rychlost dodání, ochota pomoci při problému
Mikina pěkná, kvalitní, splnila očekávání, rychlé doručení.
Naprostá spokojenost. Velký výběr zboží, příjemná komunikace. Balíček mi přišel obratem. Mohu jen a jen doporučit.
Všechno naprosto O.K., pouze bych položil větší důraz na velké (obrovské), nadměrné velikosti, v tomto směru je výběr dost malý. Myslím tím co se týká kapel.

Co je eKomi?

eKomi poskytuje manažerské služby a nezávislý a transparentní sběr recenzí. eKomi shromažďuje recenze obchodů, produktů a služeb od skutečných zákazníků.

eKomi pečetě