Certifikát

Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!

Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!

emp-shop.cz
emp-shop.cz
"Zásilková společnost EMP se sídlem v Lingenu v Německu byla v roce 1986 založena fanoušky pro fanoušky a v průběhu několika následujících let se stala největším evropským internetovým obchodem se zbožím pro nadšence: rockové a metalové hudby, TV filmů a seriálů, her a různých superhrdinů. Součástí široké nabídky EMP jsou mimo jiné: oblečení, doplňky, šperky a v neposlední řadě média. EMP je místo, kde je prioritou originální a individuální styl. Alternativní móda, streetwear, gotické a rockabilly oblečení - v obchodě najdete mnoho dalších, které milují milióny fanoušků. Svůj univerzální sortiment s více než 30 000 položkami, včetně licencovaných produktů významných mezinárodních kapel, jako např. Metallica, AC/DC a Iron Maiden, stejně jako Star Wars, Harry Potter, The Walking Dead a mnoho dalších, doručuje internetový obchod EMP milionům fanoušků prakticky v každé evropské zemi. Celý sortiment výrobků a další informace naleznete na adrese www.emp-shop.cz."

Více

Ménì


Skutečné hodnocení zákazníků

 • Data recenze
  (od nejnovější)
 • Data recenze
  (od nejstarší)
 • Hodnocení
  (nejvyšší)
 • Hodnocení
  (nejnižší)
Super
u me ve vsem za jedna
přehlednost stránek, rychlé vyřízení objednávky,
Velká spokojenost, kvalita , rychlost,materiál vše vždy v pohodě doručeno díky,že jste problém nikdy nebyl *** vřele doporučuji !!!!
Vše v pořádku.
*****
Sortiment tohoto obchodu je velice široký, každý, si vybere ke své spokojenosti. Vřele doporučuji
Každá objednávka došla v pořádku a 100%ní spokojenost se zbožím. Můžu doporučit.
Vše bylo super. Komunikace i doba dodání...
Dobré zboží, odpovídající kvalita, skvělé akce

Loading...

Co je eKomi?

eKomi poskytuje manažerské služby a nezávislý a transparentní sběr recenzí. eKomi shromažďuje recenze obchodů, produktů a služeb od skutečných zákazníků.

eKomi pečetě