Certifikát

Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!

Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!

emp-shop.cz
emp-shop.cz
"Zásilková společnost EMP se sídlem v Lingenu v Německu byla v roce 1986 založena fanoušky pro fanoušky a v průběhu několika následujících let se stala největším evropským internetovým obchodem se zbožím pro nadšence: rockové a metalové hudby, TV filmů a seriálů, her a různých superhrdinů. Součástí široké nabídky EMP jsou mimo jiné: oblečení, doplňky, šperky a v neposlední řadě média. EMP je místo, kde je prioritou originální a individuální styl. Alternativní móda, streetwear, gotické a rockabilly oblečení - v obchodě najdete mnoho dalších, které milují milióny fanoušků. Svůj univerzální sortiment s více než 30 000 položkami, včetně licencovaných produktů významných mezinárodních kapel, jako např. Metallica, AC/DC a Iron Maiden, stejně jako Star Wars, Harry Potter, The Walking Dead a mnoho dalších, doručuje internetový obchod EMP milionům fanoušků prakticky v každé evropské zemi. Celý sortiment výrobků a další informace naleznete na adrese www.emp-shop.cz."

Ménì

• Hodnocení
    (nejvyšší)
  • Hodnocení
    (nejnižší)
Vždy dostanu včas kvalitní zboží. ***
Rychlé zaslání.
Spokojenost
Rychlé doručení, super stav zboží.
Překvapilo rychlé doručení.Mikina super,veliká spokojenost.Děkuji.
Neskutečně, velmi rychle, balík doma, velikost přesná, kvalita super,prostě pecka!! Příště kupují, jenom tady. Díky a hodně spokojených zákazníků, jako jsem já.. ***
Rychlé vyřízení objednávky a doručení. Nakupuji pravidelně a zatím jsem neměla s prodejcem žádné problémy. Naprostá spokojenost.
jediný,co mi chybí,výběr jiného dopravce,než je česká pošta. mám s ní hrozné zkušenosti.
zatim spokojenost, obednavam u vas poprve ale spokojen s rxchlosti,jednoduchosti, hodne uspechu a drzte se toho co delate, super a diky kopecky
stále navýsost spokojený , zrovna včera jsem objednával koženou bundu, pro dcerur před tím pro sebe AC/DC nyní látkovou bundu a zimní kabát AC/DC - ten ale musím nechat vyměnit z XL na L - trochu jsem se přecenil
nicméně jsme s Vámi já + moje ženy - manželka s dcerou trvale spokojeni a a doporučujeme Vás našim známým - s pozdravem ***

Co je eKomi?

eKomi poskytuje manažerské služby a nezávislý a transparentní sběr recenzí. eKomi shromažďuje recenze obchodů, produktů a služeb od skutečných zákazníků.

eKomi pečetě