Certifikát

Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!

Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!

ERGO pojišťovna, a.s.
ERGO pojišťovna, a.s.
ERGO pojišťovna, a. s. byla založena v roce 1994 pod firmou VICTORIA pojišťovna, a. s. Jako držitel univerzální pojišťovací licence nabízí svým klientům široké portfolio pojistných produktů. Společnost se specializuje zejména na tyto druhy pojištění: životní pojištění, důchodové pojištění, úrazové pojištění, cestovní pojištění, zdravotní pojištění cizinců, pojištění majetku a občanské odpovědnosti. ERGO pojišťovna, a. s. je členem mezinárodní skupiny ERGO, která je jednou z největších pojišťovacích skupin v Evropě.

Ménì

• Hodnocení
    (nejnižší)
Opakovaně používám sjednání on-line. Spokojenost. Děkuji
Rychlé, efektivní.
Rychlý a pohodlný způsob sjednání pojištění v klidu z domova včetně provedení platby.
Vse v pohode, rychle, srozumitelne.
Spokojen
Přehlednost stránek, rychlost, cena pojištění.
Nebudu vaši pojišťovnu hodnotit, protože jejích služeb už nebudu já ani moje rodina v budoucnu využívat. (ta jedna hvězdička je tam pouze proto, aby zpráva odešla.) Důvodem je, že mi naprosto nevyšla vstříc v marginální věci, přestože jsem si přes ni roky sjednával pojištění a nikdy jsem neuplatňoval žádné pojistné nároky. Po této negativní zkušenosti si nemyslím, že by zrovna moje spokojenost byla u vás na prvním místě....
plně spokojen
Jednoduché a srozumitelné vyřízení pojistné události.
Spokojenost.

Co je eKomi?

eKomi poskytuje manažerské služby a nezávislý a transparentní sběr recenzí. eKomi shromažďuje recenze obchodů, produktů a služeb od skutečných zákazníků.

eKomi pečetě