Certifikát

Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!

Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!

ERGO pojišťovna, a.s
ERGO pojišťovna, a.s
ERGO pojišťovna, a. s. byla založena v roce 1994 pod názvem VICTORIA pojišťovna, a. s. a následně v roce 2012 přejmenována na ERGO pojišťovna, a.s. Společnost se specializuje na cestovní pojištění, zdravotní pojištění cizinců, pojištění odpovědnosti pilota a pojištění prodloužené záruky. Dále se zaměřujeme zejména na pojištění majetku, pojištění odpovědnosti, životní pojištění a úrazové pojištění. Od 4. listopadu 2021 je vlastníkem ERGO pojišťovny německý S. V. Holding AG.

Ménì

• Hodnocení
    (nejvyšší)
  • Hodnocení
    (nejnižší)
Ergo využíváme na cestovní pojištění víc jak 5 let. Když byl problém, řešili to rychle a účinně.
Naštěstí jsem nepotřeboval žádné plnění. Sjednání bylo jednoduché srozumitelné.
+ Uzavření smlouvy , cena , možnost platby těsně před odjezdem.
Cestovní pojištění sjednávám sobě i svým příbuzným opakovaně.Já se synem, kterému taky poměrně často sjednávám pojištění jsme naštěstí ještě nepotřebovali využít služeb pojištění Příbuzným, kterým jsme doporučili Ergo pojištění už v zahraničí využili služeb cstovního pojištění a byli moc spokojení Byli jsme spolu na dovolené,
tak jenom můžu potvrdit dobrá služby Ergo cestovního pojištění
Just best of the best option in Czech Republic. Top of the top.
Spokojena
nebylo nutno využít
Komunikace s asistenční službou byla v pořádku avšak pojišťovna NEZAPLATILA jediný účet z mých dvou návštěv nemocnice. O to že se několik agentur (***, nemocnice jako taková, *** radiologickeho centra, a bojím se zjistit o čem ještě nevím) snažilo kontaktovat smluvní agenturu *** zodpovědnou za platební garanci v USA jsem se dozvedela náhodou, když jsem byla přímo kontaktována na telefonním čísle jedou z agentur. Bohužel platba za mé 2 návštěvy nemocnice nebyla daným agenturám doposud uhrazena a smluvní agentura která poskytovala platební garanci s organizacemi nekomunikuje. Bohužel tuto zkušenost hodnotím VELICE NEGATIVNĚ, neboť se dluh společnostem pohybuje v řádu *** USD a to se jedná pouze o organizace které jsem byla schopna sama dopátrat. Zda-li pojišťovna neuhradila další účty o kterých doposud informována nejsem nevím.
Spokojenost
--------------------ok