Certifikát

Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!
Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!
ERGO pojišťovna, a.s.
ERGO pojišťovna, a.s.
ERGO pojišťovna, a. s. byla založena v roce 1994 pod firmou VICTORIA pojišťovna, a. s. Jako držitel univerzální pojišťovací licence nabízí svým klientům široké portfolio pojistných produktů. Společnost se specializuje zejména na tyto druhy pojištění: životní pojištění, důchodové pojištění, úrazové pojištění, cestovní pojištění, zdravotní pojištění cizinců, pojištění majetku a občanské odpovědnosti. ERGO pojišťovna, a. s. je členem mezinárodní skupiny ERGO, která je jednou z největších pojišťovacích skupin v Evropě.

Ménì

• Hodnocení
    (nejvyšší)
  • Hodnocení
    (nejnižší)
Nemožnost prodloužit pojištění. Byl jsem v USA a zrušili mi let. Byl jsem nucen zůstat o den déle a operátorka nebyla schopna mé manželce jakkoliv poradit, případně ji prodloužit pojištění. Manželka pak musela pro mě v ČR vytvořit novou pojistku. Takže z tohoto důvodu nedávám plný počet.
spokojenost, ale chybí zpětná vazba o zaplacení a tudíž platnosti produktu.
Nemám žádnou negativní odezvu. Je také pravda, že jsem nikdy většinou na horách při lyžování nebyla v nesnázích. Takže pohoda. Přeji vám jen a jen spokojené klienty ***
Rychle, levně a jednoduše se pojišťuji při každé cestě jen zde.
Vše OK.
Sjednání rychlé, snadné.
Plnění jsem naštěstí nikdy nepotřeboval. Ani mi to není líto.
Doufám však, že by bylo rovněž bezproblémové.
Nic se mi nestalo, takže nemůžu říct co. Cena je pro mne plus, ale těžko říct, co bych dostal, kdyby se mi něco stalo. :-)
Protože jsem nebyl přesměrován na vaše stránky ze stránek zdravotní pojišťovny 211,nebyla mě přiznána sleva(i když jsem vyplnil kolonku zdravotní pojišťovna...)Dále jsem online žádal o radu,jak pojistku upravit,aby byla lacinější,bylo mě řečeno,abych kontaktoval vaše info@ergo.To sem udělal 2* a nikdo mě již nekontaktoval.Takže jsem poslal písemnou výpověď.Je smutné,že paní online neumí odpovědět-vytiskněte výpověď a odešlete,peníze budou vráceny.....Dále jsem se zklamal,že pokud vyplním zdravotní pojišťovnu do vašeho dotazníku,slevu mě nepřiznáte...S pozdravem ***
Je skvělé, že si pojištění můžu pro sebe i rodinu popřípadě přátele sjednat na internetu a rovnou zaplatit. Zatím jsem ještě nepotřeboval čerpat, ale přátelé, kteří potřebovali se mi svěřili, že vše bylo bez jediného problému. Ergo používá jak pro cestováni po Evropě tak i do vzdálenějších destinací.
rychle a jednoduše

Co je eKomi?
eKomi poskytuje manažerské služby a nezávislý a transparentní sběr recenzí. eKomi shromažďuje recenze obchodů, produktů a služeb od skutečných zákazníků.
eKomi pečetě