Certifikát

Udělena Stříbrná eKomi pečeť pochvaly!

Udělena Stříbrná eKomi pečeť pochvaly!

ERGO pojišťovna, a.s.
ERGO pojišťovna, a.s.
ERGO pojišťovna, a. s. byla založena v roce 1994 pod firmou VICTORIA pojišťovna, a. s. Jako držitel univerzální pojišťovací licence nabízí svým klientům široké portfolio pojistných produktů. Společnost se specializuje zejména na tyto druhy pojištění: životní pojištění, důchodové pojištění, úrazové pojištění, cestovní pojištění, zdravotní pojištění cizinců, pojištění majetku a občanské odpovědnosti. ERGO pojišťovna, a. s. je členem mezinárodní skupiny ERGO, která je jednou z největších pojišťovacích skupin v Evropě.

Ménì

(nejvyšší)
  • Hodnocení
    (nejnižší)
Perfektni a jedniduche sjednabmni
Perfektní služby při řešení pojistné události.
S vaším cestovním pojištěním jsem byla spokojena. Toto pojištění sjednávám vždy pouze u vás.
Chybělo mi pojištění na Covid-19 (léčba a karanténa). Maledivy jsou bezpečná destinace s malým rizikem. Jako bezpečnou destinaci ji považuje např. Švýcarsko a Velká Británie. Jsme zvyklí se pojistit na vše a tak jsme ještě uzavřeli pojištění na Covid-19, které nabízí maledivska vláda pro turisty.
Jiné informace jsem dostal prostřednicvím emailu a naprosto jiné přes telefon.
Děkuji za ochotu,spokojenost byla především.
Při cestě se nic nestalo, nebylo třeba krytí. Ale oceňuji dobře vysvětlené podmínky na webu, rychlost sjednání a doporučení varianty. Oceňuji přístup ke Covidu.
rychlost při sjednání pojištění
Pojištění jsem naštěstí nevyužil, takže nemohu posoudit v praxi.
Kladně hodnotím jednoduchost pojištění na netu, negativně malou variabilitu - při delší cestě se nedají pojistit na rizikový sport jen ty dny, kdy je provozován,ale pouze celá doba.
Zatím spokojenost , ještě jsem se nedostal do problemů.
Jediná pojišťovna na trhu s pojištěním léčebných výdajů v případě onemocnění covidem i v červených zemích . Dekuju

eKomi pečetě