Certifikát

Udělena Stříbrná eKomi pečeť pochvaly!

Udělena Stříbrná eKomi pečeť pochvaly!

ERGO pojišťovna, a.s.
ERGO pojišťovna, a.s.
ERGO pojišťovna, a. s. byla založena v roce 1994 pod firmou VICTORIA pojišťovna, a. s. Jako držitel univerzální pojišťovací licence nabízí svým klientům široké portfolio pojistných produktů. Společnost se specializuje zejména na tyto druhy pojištění: životní pojištění, důchodové pojištění, úrazové pojištění, cestovní pojištění, zdravotní pojištění cizinců, pojištění majetku a občanské odpovědnosti. ERGO pojišťovna, a. s. je členem mezinárodní skupiny ERGO, která je jednou z největších pojišťovacích skupin v Evropě.

Ménì

(nejnižší)
vše o.k.
Spokojenost
jsme spokojeni
S vašimi službami i s jednáním pracovníků jsme byli velice spokojeni.
Přehledné stránky, výběr z možných připojištění s jednoduchým vysvětlením, co připojištění obsahuje. Levné pojištění a rychlé vyřízení. Číslo smlouvy ihned v SMS na mobil a celá smlouva ihned na e-mailu.
Nebyl žádný problém.
Jednoduchost pojištění, dobrá cena.
rychlé a přehledne pojištění , dobrá cena a široké možnosti pojištění sportovních aktivit.
Zatim jsem nemusel řešit žadnou pojistnou událost. Pojištění jsem využil již mnohokrát.
Proč jedna hvězdička? Cíleně jsem zvolil, že dle GDPR nesouhlasím se zasíláním marketingových, hodnotících ani žádných dalších otravností a přesto mi přišel e-mail na hodnocení služby ...
jednoduché zřízení a cena

Co je eKomi?

eKomi poskytuje manažerské služby a nezávislý a transparentní sběr recenzí. eKomi shromažďuje recenze obchodů, produktů a služeb od skutečných zákazníků.

eKomi pečetě