Certifikát

Udělena Stříbrná eKomi pečeť pochvaly!

Udělena Stříbrná eKomi pečeť pochvaly!

ERGO pojišťovna, a.s.
ERGO pojišťovna, a.s.
ERGO pojišťovna, a. s. byla založena v roce 1994 pod firmou VICTORIA pojišťovna, a. s. Jako držitel univerzální pojišťovací licence nabízí svým klientům široké portfolio pojistných produktů. Společnost se specializuje zejména na tyto druhy pojištění: životní pojištění, důchodové pojištění, úrazové pojištění, cestovní pojištění, zdravotní pojištění cizinců, pojištění majetku a občanské odpovědnosti. ERGO pojišťovna, a. s. je členem mezinárodní skupiny ERGO, která je jednou z největších pojišťovacích skupin v Evropě.

Ménì

• Hodnocení
    (nejvyšší)
  • Hodnocení
    (nejnižší)
Sprostá, nepříjemná paní na help-line, neschopní pracovníci, odmítající přímo řešit problém(i když to bylo v jejich kompetenci) a odkazující mě místo toho na jiné kolegy. Špatné webové stránky, kde není možné na první pokus jednoduše dohledat potřebné telefonní číslo a další kontakty.Míst toho je pak potřeba volat na placenou linku podpory, kde zaměstnanci sami vlastně neví, kam se obrátit a tak mi předávali čísla a odkazy a asi na počtvrté jsem se teprve dovolala na správné oddělení.
Prostě katastrofa. I když pár slušných a schopných lidí se u Vás přece jen najde ( ale je jich opravdu málo).
:-)
Naštěstí jsem si včas všímla, že v případě že navštívená země není zelená, tak pojištění není dostačující, takže jsem se stihla ještě pojistit u evropské cestovní pojištovny, kde se vztahuje pojistka i na červené země a všechno bylo v pořádku, příště by bylo fajn zavčas klienty informovat na co se vlastně pojištění vztahuje.
spokojenost
rychlost
rozsah krytí na organizovaný soutěžní sport a bojové sporty
Velmi jednoduché uzavření pojistky, cenově výhodná. Využívala jsem ji při svém prodlužovaném pobytu v Rakousku několikrát. Naštěstí se nic nestalo, takže samotné plnění nemůžu - bohudík - hodnotit
Spokojenost
Jsem spokojená, jakmile odjíždím na dovolenou, vždy vašich služeb využiji.
neměl jsem sice (naštěstí ) možnost využit pojistky v praxi, ale jako pojišťovák jsem byl příjemně překvapen cenou a podmínkami. Držím palce!!!

eKomi pečetě