Certifikát

Udělena Stříbrná eKomi pečeť pochvaly!

Udělena Stříbrná eKomi pečeť pochvaly!

ERGO pojišťovna, a.s.
ERGO pojišťovna, a.s.
ERGO pojišťovna, a. s. byla založena v roce 1994 pod firmou VICTORIA pojišťovna, a. s. Jako držitel univerzální pojišťovací licence nabízí svým klientům široké portfolio pojistných produktů. Společnost se specializuje zejména na tyto druhy pojištění: životní pojištění, důchodové pojištění, úrazové pojištění, cestovní pojištění, zdravotní pojištění cizinců, pojištění majetku a občanské odpovědnosti. ERGO pojišťovna, a. s. je členem mezinárodní skupiny ERGO, která je jednou z největších pojišťovacích skupin v Evropě.

Ménì

• Hodnocení
    (nejvyšší)
  • Hodnocení
    (nejnižší)
Rychlost sjednání pojištění - jednoduchost a přehlednost variant pojištění.
Dobrá pojišťovací společnost.
srozumitelnost, jednoduchost, rychlost, cena
Rychlost uzavření, přehlednost pojistných podmínek.
Sjednání cestovního pojištění je velmi operativní a bezproblémové, cena je výhodná.
Priešiel som k Vám na odporúčanie kolegov,zatial uplná spokojnosť.
Nevyužil jsem
Vše proběhlo rychle a k moji spokojenossti.
Vse ok.
Využil jsem pojištění "Bezpečný domov PLUS". Dané pojištění dle svých podmínek zahrnuje mimo jiné poškození audiovizuální techniky. Pořizovací cena sluchátek byla *** Kč, cena sluchátek v době škodné údalosti byla *** Kč. Byl jsem velmi nepříjemně překvapen způsobem řešení mé žádosti. Při telefonátu na infolinku mi bylo slušně řečeno oznámeno, že jsem naivní, že pojištění domácnosti přeci vůbec nemůže ze své podstaty krýt poškození elektroniky. Vzhledem k pojistným podmínkám jsem se s touto reakcí nesmířil a okamžitě jsem sepsal oficiální hlášení škodné události. Tato žádost byla během 1 hodiny vyřešena způsobem zamítnutí v plném rozsahu. Z tohoto důvodu pojišťovnu Ergo - konkrétně pojištění "Bezpečný domov PLUS" výrazně NEdoporučuji. Mrzí mě, že jsem neměl pojištění sjednané u ČPP, kde přesně tento konkrétní typ škodné události bez problémů kryjí.

eKomi pečetě