Certifikát

Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!

Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!

ERGO pojišťovna, a.s.
ERGO pojišťovna, a.s.
ERGO pojišťovna, a. s. byla založena v roce 1994 pod firmou VICTORIA pojišťovna, a. s. Jako držitel univerzální pojišťovací licence nabízí svým klientům široké portfolio pojistných produktů. Společnost se specializuje zejména na tyto druhy pojištění: životní pojištění, důchodové pojištění, úrazové pojištění, cestovní pojištění, zdravotní pojištění cizinců, pojištění majetku a občanské odpovědnosti. ERGO pojišťovna, a. s. je členem mezinárodní skupiny ERGO, která je jednou z největších pojišťovacích skupin v Evropě.

Ménì

• Hodnocení
    (nejvyšší)
  • Hodnocení
    (nejnižší)
Jediný problém byl že jsem nebyl informován o zaplacení platby.
spokojena, naštěstí jsem nic nepotřebovala
Není důvod k nespokojenosti
Žádné připomínky
Rychlé vyřízení pojištění online
Rychlé, přehledné a snadno dostupné pojištění, využívám jej na každé cesty.
Jednoduchost pojištění. Příznivá cena. Zatím bez úrazu takže čerpání pojistky nemůžu hodnotit.
Pojištěni jsem uzavřel již mnohokrát.
100% spokojenost
Naprostá spokojenost. Bezproblémové a rychlé sjednání cestovního pojištění. Super navigace.
Naštěstí k žádným zdravotním komplikacím nedošlo, takže nemohu hodnotit kvalitu služeb. Snad jen rychlost a jednoduchost sjednání, které proběhlo online bez problémů :-)

Co je eKomi?

eKomi poskytuje manažerské služby a nezávislý a transparentní sběr recenzí. eKomi shromažďuje recenze obchodů, produktů a služeb od skutečných zákazníků.

eKomi pečetě