Certifikát

Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!
Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!
ERGO pojišťovna, a.s.
ERGO pojišťovna, a.s.
ERGO pojišťovna, a. s. byla založena v roce 1994 pod firmou VICTORIA pojišťovna, a. s. Jako držitel univerzální pojišťovací licence nabízí svým klientům široké portfolio pojistných produktů. Společnost se specializuje zejména na tyto druhy pojištění: životní pojištění, důchodové pojištění, úrazové pojištění, cestovní pojištění, zdravotní pojištění cizinců, pojištění majetku a občanské odpovědnosti. ERGO pojišťovna, a. s. je členem mezinárodní skupiny ERGO, která je jednou z největších pojišťovacích skupin v Evropě.

Ménì

• Hodnocení
    (nejvyšší)
  • Hodnocení
    (nejnižší)
Žádný problém jsem neměla, proto jsem spokojená
spokojena s rychlostni plneni
Rychle solidni jednani pri vyrizovani skodnych udalosti. Byla jsem velmi spokojena.
Jsme spokojeni se vsemi vasimi sluzbami.
Sjednání pojištění z domova pohodlné , super i celkem dobré plnění. Bohužel nemůžu posoudit zda se plnění v téhle výši uskuteční ,zatím jsme se z cest vrátily vždy v pořádku.
byla jsem spokojená
sjednal, bezhotovostně uhradil, vytiskl doklady a už nikdy nic nepotřeboval...
Nemám problem
Připojišťuji se pravidelně při cestě do zahraničí. Naštěstí jsme nikdy žádný problém neměli tak že nemohu objektivně hodnotit .
Přehledné, rychlé pojištění. Děkuji.

Co je eKomi?
eKomi poskytuje manažerské služby a nezávislý a transparentní sběr recenzí. eKomi shromažďuje recenze obchodů, produktů a služeb od skutečných zákazníků.
eKomi pečetě