Certifikát

Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!

Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!

ERGO pojišťovna, a.s.
ERGO pojišťovna, a.s.
ERGO pojišťovna, a. s. byla založena v roce 1994 pod firmou VICTORIA pojišťovna, a. s. Jako držitel univerzální pojišťovací licence nabízí svým klientům široké portfolio pojistných produktů. Společnost se specializuje zejména na tyto druhy pojištění: životní pojištění, důchodové pojištění, úrazové pojištění, cestovní pojištění, zdravotní pojištění cizinců, pojištění majetku a občanské odpovědnosti. ERGO pojišťovna, a. s. je členem mezinárodní skupiny ERGO, která je jednou z největších pojišťovacích skupin v Evropě.

Ménì

• Hodnocení
    (nejvyšší)
  • Hodnocení
    (nejnižší)
Spokonenost s možností vybrat si a uzavřít pojištění z domova. Nespolojenost zatím s ničím a doufám, že to tak zůstane.
Děkuji,velmi pohodlné a srozumitelné.Nenašel jsem však rozpis pojištěných položek , jak je dostávám na vaší pobočce.
Posledně jsem za nejlepší poijštění na dva dny na Slovensko platil *** Kč, teď tam máte skoro *** Kč
Ale jinač bezva
Naprostá spokojenost celkově, od prvotního kontaktu po on-line vyřízení pojištění
Vse ok
Celkově spokojen.
v pořádku
Bez připomínek.
Ideální možnost sjednání pojištění. Večer se rozhodneme, že následující den odjíždíme na Slovensko a pojištění bez problémů. Jsme velmi spokojeni.
***
pojištění zaměstnanců na služební cestu je rychle a bez problému.

Co je eKomi?

eKomi poskytuje manažerské služby a nezávislý a transparentní sběr recenzí. eKomi shromažďuje recenze obchodů, produktů a služeb od skutečných zákazníků.

eKomi pečetě