Certifikát

Udělena Bronzová eKomi pečeť pochvaly!

Udělena Bronzová eKomi pečeť pochvaly!

nabytek-bogart.cz
nabytek-bogart.cz
Nábytek-Bogart.cz je moderní internetový obchod s nábytkem. Jsme distributorem i výrobcem vysoce kvalitního nábytku. Naším záměrem je vytvořit krásné a stylové pokoje Vám i Vašim blízkým. Za tímto účelem nabízíme kvalitní nábytek a doplňky pro všechny typy pokojů. Bez ohledu na to, zda máte zájem o nábytek do obývacího pokoje, kuchyně, jídelny, koupelny nebo kanceláře - u nás můžete snadno zakoupit všechny druhy nábytku. Specializujeme se také na výrobu kvalitního čalouněného nábytku, jako jsou pohodlné rohové sedací soupravy, rozkládací pohovky nebo gauče. S naší pomocí můžete snadno obohatit svůj interiér jak stylovým, tak funkčním nábytkem. Nabídka našeho online obchodu zahrnuje také elegantní čalouněná křesla, taburety i speciálně vybrané odpočinkové soupravy. Takový široký výběr prvků interiéru a možnost individuálního výběru materiálu vytváří jedinečnou nabídku, která je jednoznačně vyjimečná na našem trhu.

Ménì

• Hodnocení
    (nejvyšší)
  • Hodnocení
    (nejnižší)
Krásný a kvalitní nábytek, dobrá komunikace a perfektní dodání
Prodej v pořádku, k vynosu jsem zaplacenou službu musela přemlouvat, navrch jsou sedačky hezké, barva i potah odpovídá, uvnitř je to už ovšem jinak.
Není co dodat,spokojenost.
Velice stricni
*****
Výborná komunikace, dodržení podmínek. Jen řidič by mohl být příjemnější.
Všechno v pořádku.
Dobrá domluva, termín dodání dle informací. Kvalita zboží výborná
Velice spokojeni
Odpovídá popisu a fotografiím na webu. Jako velké plus beru to, že jednotlivé díly mají nálepky s číslem, které souhlasí s instrukcemi k montáži. Hodně usnadní montáž a v žádném jiném obchodě s nábytek jsem se s tímto zatím bohužel nesetkala.

eKomi pečetě