Certifikát

Udělena Stříbrná pečeť eKomi!

Udělena Stříbrná pečeť eKomi!

nabytek-bogart.cz
nabytek-bogart.cz
Nábytek-Bogart.cz je moderní internetový obchod s nábytkem. Jsme distributorem i výrobcem vysoce kvalitního nábytku. Naším záměrem je vytvořit krásné a stylové pokoje Vám i Vašim blízkým. Za tímto účelem nabízíme kvalitní nábytek a doplňky pro všechny typy pokojů. Bez ohledu na to, zda máte zájem o nábytek do obývacího pokoje, kuchyně, jídelny, koupelny nebo kanceláře - u nás můžete snadno zakoupit všechny druhy nábytku. Specializujeme se také na výrobu kvalitního čalouněného nábytku, jako jsou pohodlné rohové sedací soupravy, rozkládací pohovky nebo gauče. S naší pomocí můžete snadno obohatit svůj interiér jak stylovým, tak funkčním nábytkem. Nabídka našeho online obchodu zahrnuje také elegantní čalouněná křesla, taburety i speciálně vybrané odpočinkové soupravy. Takový široký výběr prvků interiéru a možnost individuálního výběru materiálu vytváří jedinečnou nabídku, která je jednoznačně vyjimečná na našem trhu.

Ménì

vše v pořádku
*****
Kvalitu produktu.
Nic mě nenapadá
Za nás maximální spokojenost. Žádná negativa.
Vše v pořádku.
S komunikáciou som bola veľmi spokojná, akurát dodacia doba bola dlhšia, nakoľko v januári mali inventúru, preto som mala tovar dodaný o 3 týždne pozdejšie.

eKomi pečetě