Certifikát

Udělena Zlatá pečeť eKomi!

Udělena Zlatá pečeť eKomi!

pajtech.cz
pajtech.cz
Jsme velkoobchod s elektronikou a v naší nabídce najdete vše potřebné pro služby zabývající se opravami elektroniky. Vybavení a náhradní díly pro servisní techniky, elektroniky a kutily. Pájecí stanice, laboratorní zdroje, měřicí technika jsou přístroje, které se také budou hodit v mnoha domácnostech, takže si v naší prodejně najde každý to své. Od roku 2012 prodáváme produkty Yihua, jako oficiální distributor značky dokážeme poskytnout technickou a servisní podporu pro produkty Yihua. Od založení společnosti neustále vyvíjíme a rozšiřujeme sortiment. V naší nabídce jsou také CO2 lasery, "vláknové - FIBER" laserové značkovače, veškeré díly a příslušenství potřebné pro používání a údržbu těchto zařízení. Kvalita a zákaznický servis jsou našimi prioritami. Respektujeme váš čas, takže téměř všechny objednávky expedujeme ihned po jejich zaplacení nebo zadání na dobírku. I přes velké množství transakcí, které denně provádíme, jsme schopni ke každé objednávce přistupovat individuálně a poskytnout veškerou možnou asistenci. Pokud si nevíte rady s výběrem a jaké vybavení pro vás bude ideální – kontaktujte nás – poradíme vám! Užijte si nakupování. Tým www.pajtech.cz.

Ménì

(nejvyšší)
  • Hodnocení
    (nejnižší)
Vše proběhlo jak mělo
Spokojen, budu doporučovat dál.
Rychle dodani přes ***
Funguje tak jak má,spokojenost.
za ty peníze spokojený
Doporučuji. Vše O.K . Objednávka také v pořádku.
Naprosta spokojenost s obchodem, muzu jen doporucit.
rychlé jednání a dodání
Jsem spokojeny s objednavkou