Certifikát

Udělena Zlatá pečeť eKomi!

Udělena Zlatá pečeť eKomi!

Pamas Bohémia Uherský Brod s.r.o.
Pamas Bohémia Uherský Brod s.r.o.

Ménì

• Hodnocení
    (nejvyšší)
  • Hodnocení
    (nejnižší)
Velice dobrá komunikace, rychlé dodání. Vše v nejlepším pořádku. Firmu doporučuji.
Veškeré služby společnosti Pamas hodnotím opravdu kladně. Komunikace byla rychlá, mému požadavku na jiné písmo bylo bez problému vyhověno, objednávka byla zhotovena v termínu, který byl na stránkách uveden a oznámení byla přesně podle předlohy. Při převzetí předány s úsměvem. Opravdu ve všech ohledech naprostá spokojenost. Společnost bych upřímně doporučila úplně všem. Obrovské díky za Vás a Vaše služby.
Objednávala som si tubusy na diplomy, všetko bolo v poriadku, komunikácia rýchla a milá, doručenie bezproblémové, v sľúbenom časovom rozmedzí. Ďakujem a odporúčam!
Vše v pořádku.
Bez problémů. Rychlé dodání
Velice ochotní a dobrá komunikace .Vše bylo včetně dodání vyřízeno do 7 pracovních dnů .
Určitě doporučuji a pokud budu v budoucnu potřebovat ,ráda se vrátím .Jednu hvězdičku jsem si nechala ,protože nikdy není nic dokonalé a vždycky je co vylepšit .
Byla jsem velmi spokojená moc děkuji ***
Jsem velmi spokojen s komunikací i ochotou, rychlým dodáním a určitě doporučuji všem.
Dobrý den, pozvánky byly velmi rychle dodány ve vysoké kvalitě, vše šlo snadno vyřešit přes editor.
Moc děkuji a určitě doporučíme dál
Marie S.
vse v poradku doporucuji