Certifikát

Udělena Stříbrná eKomi pečeť pochvaly!

Udělena Stříbrná eKomi pečeť pochvaly!

pinkorblue.cz
pinkorblue.cz
30.000 dětských položek a stovky spokojených zákazníků! Pink or Blue nabízí dětské oblečení, dětské vybavení, dětské zboží, kočárky, dudlíky, autosedačky, Stokke Tripp Trapp, a další!

Ménì

dobrá komunikace, rychlost dodání
Arpád M
Vše super😉
Olga D
Rychlost dodání me velmi mile prekvapula
Jan K
V základu celkem dobrý výběr a slušné ceny. Bohužel technické provedení a lidský faktor mnoho radosti sebraly.
1. Cena zboží zobrazená na stránce byla o *** Kč nižší než částka po přidání do košíku. Napsal jsem to jako reakci na nákup, dostalo se mi nekompetentní odpovědi o tom, že cena byla správná. Tak proč byla zobrazena jiná cena??? (možnost uložení stránky z dřívějška v cachi prohlížeče je vyloučena, na stránku jsem dřív nevstoupil)
2. Potřeboval jsem změnit adresu doručení. Volal jsem operátorce, nadiktoval novou adresu. Řekla mi, že to momentálně nemůže vložit do systému, nicméně že novou adresu předá dopravci. Ani to se nestalo, dopravce mi volal ohledně doručení na původní adresu.
Alena V
Obchod je přehledný
Michaela N
Dobrá komunikace
Michaela A.
Nakupovala jsem zde podruhé, ale již asi nenakoupim. Při druhé objednávce byly problémy. Uhradila jsem ihned kartou, peníze byly zablokovány, ale nepřišlo potvrzení objednávky. Na email nikdo nereagoval, dovolat se trvalo také dlouho. Paní mi doporučila udělat objednávku znovu a dát platit dobírkou a ať napíšu email kvůli blokaci peněz, že mi je vrátí. Na email opět nikdo nereagoval. Peníze mi sice byly vráceny, ale takto si nepředstavují jednání seriózního obchodu. Ale první objednávka byla bez problémů a za dva dny jsem měla zboží doma.
Marie K.
Rychlost doručení.
Andrea M.
Jako jediný obchod měl limitovanou edici kočárku , který jsem nemohla sehnat . Dodání bylo velice rychlé . Zboží bylo v pořádku . Jsem se vším maximálně spokojená :-)
Radmila Z.
rychlé vyřízení objednávky, přehledné stránky, kvalitní zboží

Co je eKomi?

eKomi poskytuje manažerské služby a nezávislý a transparentní sběr recenzí. eKomi shromažďuje recenze obchodů, produktů a služeb od skutečných zákazníků.

eKomi pečetě