Certifikát

Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!
Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!
pinkorblue.cz
pinkorblue.cz
30.000 dětských položek a stovky spokojených zákazníků! Pink or Blue nabízí dětské oblečení, dětské vybavení, dětské zboží, kočárky, dudlíky, autosedačky, Stokke Tripp Trapp, a další!

Ménì

(nejvyšší)
  • Hodnocení
    (nejnižší)
Aneta K
Byla jsem spokojená až na to, že mi přišel jen německý návod.
Eva P
Primerena cena, solidni komunikace
Jana E
Velký výběr zboží, rychlost zaslání s možností výběru dopravce. Co nám nevyhovovalo bylo nedostatečné zabalení zboží objednávali jsme příslušenství k šlapacímu traktoru rolly toys a to podkop a naviják, tyto 2 krabice byly k sobe připevněny jen pár kousky izolepy, bylo tedy kupodivu že se větší krabice bez štítku neztratila navíc přišla protržená na vícero místech. Uvítali bychom alespoň stažení do smršťovačky. Zboží uvnitř naštěstí poškozeno nebylo tudíž jsme byly i tak spokojeni.
Dita F
Jsem spokojena s kvalitou zboží i jeho dodanim (detska zidle, batoh a taska s organizerem v jednom).
Lenka Š
Vše v poradku
Markéta Č
Celkový přehled webové stránky. Velmi pěkná ochota prostřednictvím e-mailu a to konkrétně Paní ***, která mi poradila jak mohla a ještě napsala že pokud bych nebyla s kočárkem spokojená tak mi pomůže vytvořit reklamaci. Dodání taky poněkud rychlé. Kočárek se mi od Vás velice líbí (Peg pérego book 2018 breeze noir) i když jsem objevila trošku roztrhlou stříšku. Naštěstí je to na takovém místě, kde to nejde vidět. Vzhledem k materiálu doufám, že se časem dírka nezvětší :-( Kočárek jsem nereklamovala jelikož předešlý jsem prodala a je to věc kterou využívám každý den.
Helena B
Nelíbilo se mi, ze jste mi napsali dodání do 3 dnu, ovsem jste nepripocitali dalsi 2 dny pro sluzby Ceske posty..
Bronislav C.
Dostupnost zboží neodpovídala skutečnosti.
Jan M
rychlost dodání a lepší cena než konkurence
Martina V
Rychlost vyřízení objednávky.

Co je eKomi?
eKomi poskytuje manažerské služby a nezávislý a transparentní sběr recenzí. eKomi shromažďuje recenze obchodů, produktů a služeb od skutečných zákazníků.
eKomi pečetě