Certifikát

Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!
Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!
pinkorblue.cz
pinkorblue.cz
30.000 dětských položek a stovky spokojených zákazníků! Pink or Blue nabízí dětské oblečení, dětské vybavení, dětské zboží, kočárky, dudlíky, autosedačky, Stokke Tripp Trapp, a další!

Ménì

• Hodnocení
    (nejvyšší)
  • Hodnocení
    (nejnižší)
Objednáno v pondělí, PPL doručeno až v pátek, bez upozorňující sms.
Uzasne...doruceni do 2dnu.
Doporucuji obchod!!!!
Rychlost, super ceny :-)
Velmi spokojena.
Velmi spokojená, objednávala jsem golfový kočárek, můžu doporučit.
Jsem nadšená. Moje druhá objednávka byla vyřízena perfektně jako ta první. Extrémně rychle dodáno. Se slevovým kódem navíc jednoznačně za nejlepší cenu! Mohu jedině doporučit. Určitě zase brzy něco objednám :)
Byl jsem spokojen s nižší cenou oproti jiným obchodníkům. Velmi spokojen s rychlostí dodání.
Ale při přebírání "balíku" jsem byl zděšen v jakém byl stavu. Chápu použití originálního balení, ale prakticky bez výplně proti poškození a ještě k tomu PPL, to mi nepřijde jako nejlepší volba.
A tím jsem se dostal k dopravě zboží, chybí možnost volby dopravce..
Nakoupila jsem zde už poněkolikáté. Oceňuji přehlednost e-shopu, širokou nabídku.
Při posledním nákupu jsem nebyla spokojena s dodací společností, ale to nemá přímou spojitost s obchodem.
Za mě doporučuji.
Vse v naprostem poradku, rychle dodání, mohu jen doporučit!
Doručení zboží ok.

Co je eKomi?
eKomi poskytuje manažerské služby a nezávislý a transparentní sběr recenzí. eKomi shromažďuje recenze obchodů, produktů a služeb od skutečných zákazníků.
eKomi pečetě