Certifikát

Udělena Stříbrná eKomi pečeť pochvaly!
Udělena Stříbrná eKomi pečeť pochvaly!
Rajapack Česko
Rajapack Česko
Rajapack s.r.o. je dceřinou společností skupiny RAJA, která je evropskou jedničkou na trhu B2B zásilkového obchodu s obalovými materiály. V nabídce Rajapack se nachází 2.200 obalových řešení jako např. krabice a kontejnery, obálky, sáčky, lepicí pásky, fólie, palety, obalová technika, etikety či kancelářské potřeby, dárkové balení atd. Produkty jsou nabízeny v optimálním poměru kvality a ceny, k dispozici skladem s dodáním do 2-3 dnů po celé ČR. Společnost se sídlem v Říčanech u Prahy klade důraz na komplexní služby zákazníkům, odborné poradenství, ochranu životního prostředí a profesionální služby velkoodběratelům.

Ménì

(nejvyšší)
  • Hodnocení
    (nejnižší)
děkuji
jsem spokojený s řešením objednávky, doporučuji.
vše proběhlo v pořádku, jen nebyl sdělen přesný termín dodání
v pořádku
OK.
Vše v naprostém pořádku.
*****
vše velmi rychlé a bez problémů . spokojenost
Nabízený sortiment je poměrně široký a kvalita dodaných položek je zcela vyhovující ale zpětný telefonát který nutí prodávajícího odsouhlasit již jednou zadanou objednávku (položku po položce) je celkem výrazně obtěžující. Z uvedeného důvodu nakupujeme většinu potřebných položek u jiných dodavatelů.
Rajapack Česko Dobrý den,
na základě našeho telefonátu jsem k Vám do karty zákazníka napsala, že si nepřejete být telefonicky jakkoliv kontaktován.
Budeme se těšit na další objednávku.
Martina Your rajapack.cz team
Bez problémů super takhle by to mělo vypadat všude Děkuji.

Co je eKomi?
eKomi poskytuje manažerské služby a nezávislý a transparentní sběr recenzí. eKomi shromažďuje recenze obchodů, produktů a služeb od skutečných zákazníků.
eKomi pečetě