Certifikát

Udělena Stříbrná eKomi pečeť pochvaly!

Udělena Stříbrná eKomi pečeť pochvaly!

Rajapack Česko
Rajapack Česko
Rajapack s.r.o. je dceřinou společností skupiny RAJA, která je evropskou jedničkou na trhu B2B zásilkového obchodu s obalovými materiály. V nabídce Rajapack se nachází 2.200 obalových řešení jako např. krabice a kontejnery, obálky, sáčky, lepicí pásky, fólie, palety, obalová technika, etikety či kancelářské potřeby, dárkové balení atd. Produkty jsou nabízeny v optimálním poměru kvality a ceny, k dispozici skladem s dodáním do 2-3 dnů po celé ČR. Společnost se sídlem v Říčanech u Prahy klade důraz na komplexní služby zákazníkům, odborné poradenství, ochranu životního prostředí a profesionální služby velkoodběratelům.

Ménì

(nejvyšší)
  • Hodnocení
    (nejnižší)
Hana Č
Profesionální přístup ze strany Vaší zaměstnankyně, vyhledala okamžitě ne zcela běžné zboží a objednala u vašeho zahraničního dodavatele. Nemohu si stěžovat , pouze chválit za ochotu a perfektní servis z její strany.
Petr N
Rychlé dodání,bleskové vyřízení drobné reklamace,doporučuji .
Jiřina M
Objednávka rychle vyřízena, vše v pořádku.
Radovan V
Prozatím jsem provedl několik nákupů po telefonu i přes eshop a vždy a včas jsem obdržel co jsem si objednal.
Monika S
ok ok
Jaromír R
Doporučuj z hlediska ,spolehlivosti,rychlostí,staros o zákazníka
s pozdravem ***
Bohuslav, R
velmi spokojen s vyřízením objednávky i doručení zboží.
Shirzad A
rychlost dodání , spokojeni
Martin K
Vše ok, doporučuji
Pavel K
Maximální spokojenost.

Co je eKomi?

eKomi poskytuje manažerské služby a nezávislý a transparentní sběr recenzí. eKomi shromažďuje recenze obchodů, produktů a služeb od skutečných zákazníků.

eKomi pečetě