Certifikát

Udělena Stříbrná eKomi pečeť pochvaly!

Udělena Stříbrná eKomi pečeť pochvaly!

RAJA Česko
RAJA Česko
Rajapack s.r.o. je dceřinou společností skupiny RAJA, která je evropskou jedničkou na trhu B2B zásilkového obchodu s obalovými materiály. V nabídce Rajapack se nachází 2.500 obalových řešení jako např. krabice a kontejnery, obálky, sáčky, lepicí pásky, fólie, palety, obalová technika, etikety či kancelářské potřeby, dárkové balení atd. Produkty jsou nabízeny v optimálním poměru kvality a ceny, k dispozici skladem s dodáním do 2-3 dnů po celé ČR. Společnost se sídlem v Říčanech u Prahy klade důraz na komplexní služby zákazníkům, odborné poradenství, ochranu životního prostředí a profesionální služby velkoodběratelům.

Ménì

(nejvyšší)
  • Hodnocení
    (nejnižší)
Jana H.
Byla jsem velmi spokojena s vyřízením naší objednávky. Velmi dobrý kontakt po telefonu s vaší zaměstnankyní a rychlé vyřízení objednávky.
Děkuji.
***
Jiří D.
Doporučuji větší odvahu v okamžiku, kdy zákazník potřebuje poradit.
***
Nic není problém.
Jana F.
vše v naprostém pořádku
Aleksandr S.
super
Dagmar B.
Se společností Rajapack jsem stoprocentně spokojená - ve všech směrech.
Lubomír V.
super
Martina Z.
Spokojenost se vším, web přehledný, objednání snadné, dodání rychlé. Překvapení - zboží bylo zasláno s fakturou se splatností 30 dní - to se dnes nevidí. Zaplatila jsem hned v den dodání, sice moje objednávka je částkou kapka v moři, ale tuto důvěru opravdu oceňuji.
Ladislav K.
Vždy jsem velmi spokojen
Elen J.
Velmi dobrá komunikace se zákazníkem a rychlé dodání objednávky .

eKomi pečetě