Certifikát

Udělena Stříbrná eKomi pečeť pochvaly!
Udělena Stříbrná eKomi pečeť pochvaly!
Rajapack Česko
Rajapack Česko
Rajapack s.r.o. je dceřinou společností skupiny RAJA, která je evropskou jedničkou na trhu B2B zásilkového obchodu s obalovými materiály. V nabídce Rajapack se nachází 2.200 obalových řešení jako např. krabice a kontejnery, obálky, sáčky, lepicí pásky, fólie, palety, obalová technika, etikety či kancelářské potřeby, dárkové balení atd. Produkty jsou nabízeny v optimálním poměru kvality a ceny, k dispozici skladem s dodáním do 2-3 dnů po celé ČR. Společnost se sídlem v Říčanech u Prahy klade důraz na komplexní služby zákazníkům, odborné poradenství, ochranu životního prostředí a profesionální služby velkoodběratelům.

Ménì

• Hodnocení
    (nejvyšší)
  • Hodnocení
    (nejnižší)
Neustále dostávám poštou papírové katalogy. Vypadá to, že každý měsíc posílají katalog. Já už nechci více katalogů. Používáte zastaralé, nefunkční a neekologické marketingové metody. Už na základě tohoto můžu říct, že váš marketing dokážu několikanásobně zefektivnit. Posílání katalogů je plýtvání. Spočítejte si rozpočet, který dáváte na zasílání katalogů - za stejné peníze vám dokážu získat 4x více klientů než doposud.
super
Dekuji
Pohotoví, rychlí, usměvaví.
Vse bez problemu, zasilka byla expedovana rychle a dirucena obratem.ppl, nikoli ceska posta.
spokojen
bezproblémové dodání
Realita splnila všechny reklamní a marketingové informace! Od nabídky produktů, cen, jednoduchosti s objednávkou, dodávkou zboží i bezproblémovou platbou na fakturu, přesto, že to byla naše první firemní objednávka.
Spokojen.
Doposud jsme svou zakázku neobdrželi !!!

Co je eKomi?
eKomi poskytuje manažerské služby a nezávislý a transparentní sběr recenzí. eKomi shromažďuje recenze obchodů, produktů a služeb od skutečných zákazníků.
eKomi pečetě