Certifikát

Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!

Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!

RAJA Česko
RAJA Česko
Rajapack s.r.o. je dceřinou společností skupiny RAJA, která je evropskou jedničkou na trhu B2B zásilkového obchodu s obalovými materiály. V nabídce Rajapack se nachází 2.500 obalových řešení jako např. krabice a kontejnery, obálky, sáčky, lepicí pásky, fólie, palety, obalová technika, etikety či kancelářské potřeby, dárkové balení atd. Produkty jsou nabízeny v optimálním poměru kvality a ceny, k dispozici skladem s dodáním do 2-3 dnů po celé ČR. Společnost se sídlem v Říčanech u Prahy klade důraz na komplexní služby zákazníkům, odborné poradenství, ochranu životního prostředí a profesionální služby velkoodběratelům.

Ménì

(nejvyšší)
  • Hodnocení
    (nejnižší)
Dáša T.
Po celú dobu komunikujem s pani *** a s jej prístupom som bola veľmi spokojná. Pokial je toto štandard spoločnosti tak sa budem tešiť na ďalšiu spoluprácu. Ďakujem, ***
Tomáš V.
Vše v naprostém pořádku.
Ivana M.
Naprostá spokojenost. Nejvíce mi vyhovuje telefonické potvrzení objednávky, kdy si odsouhlasíme veškeré objednané údaje i adresu dodání.
Ivana W.
Bez doporučení.
Tomáš V.
naprostá spokojenost, profesionální přístup
Jindřiška K.
Rychlost, spolehlivost, velký výběr.
Vojtěch V.
Rychlé a příjemné jednání, snaha vyjít vstříct.
Vojtěch T.
Za komunikaci před odesláním objednávky bych rád dal plný počet hvězdiček. Bohužel při řešení problému o nedodané položce je komunikace žalostná. Volal jsem na infolinku. Tam slibovali, že vše prověří ve skladu a budou mě kontaktovat. Po více jak měsíci, mě nikdo nekontaktoval. Minulý týden jsem psal na e-mail, abych se připomněl a dosud nepřišla žádná odpověď.
Zákazník zaplatil a už je nám vše jedno. Takový mám pocit díky této špatné zkušenosti. Další objednávku udělám u jiné firmy, protože toto mě dokáže opravdu otrávit.
Barbora V.
Perfektní komunikace, prozákaznický přístup, rychlé doručení objednávky.
Anya T.
milá komunikace po tel. při úpravě objednávky.

eKomi pečetě