Certifikát

Udělena Stříbrná eKomi pečeť pochvaly!
Udělena Stříbrná eKomi pečeť pochvaly!
Rajapack Česko
Rajapack Česko
Rajapack s.r.o. je dceřinou společností skupiny RAJA, která je evropskou jedničkou na trhu B2B zásilkového obchodu s obalovými materiály. V nabídce Rajapack se nachází 2.200 obalových řešení jako např. krabice a kontejnery, obálky, sáčky, lepicí pásky, fólie, palety, obalová technika, etikety či kancelářské potřeby, dárkové balení atd. Produkty jsou nabízeny v optimálním poměru kvality a ceny, k dispozici skladem s dodáním do 2-3 dnů po celé ČR. Společnost se sídlem v Říčanech u Prahy klade důraz na komplexní služby zákazníkům, odborné poradenství, ochranu životního prostředí a profesionální služby velkoodběratelům.

Ménì

• Hodnocení
    (nejvyšší)
  • Hodnocení
    (nejnižší)
Velice příjemná komunikace - ochota.
Na základě informací po telefonu nám byla doručena zásilka. Vše fungovalo k naší spokojenosti.
Jako náhodný zákazník přes internet si nemám na co stěžovat. Potřebovala jsem krabice na vystěhování pokoje, abych si jej mohla zařídit nově a díky Firmě Rajapack mám pokoj již téměř vyklizen. Co mi udělalo nejvíce radost byl fakt, že jsem nemusela úporně přemýšlet odkud vemu takové množství krabic, prostě jsem si vybrala nejvyhovující z nabídky a bylo to. Donáška byla bezchybná, neboť DPD má ochotné, chápavé lidi a to je pro lidi jako já přímo terno. Nemohu tedy jinak než-li poděkovat za spolupráci, děkuji.
Dobrý den,
nenám výhrad k vaším službám a sevisu.
Rád bych, aby sortiment zboží, který máte byl i na Zlínsku.
Skvělý servis a komunikace. Akce poštovné zdarma i na malou zásilku.
Vše OK, navíc velmi vstřícné platební podmínky.
Velmi neochotny doručovatel, dopravce, odmítl zboží donést do kanceláře !!
Rychlá objednávka,rychlá dodávka.
vse probehlo jednoduse a rychle

Co je eKomi?
eKomi poskytuje manažerské služby a nezávislý a transparentní sběr recenzí. eKomi shromažďuje recenze obchodů, produktů a služeb od skutečných zákazníků.
eKomi pečetě