Certifikát

Udělena Stříbrná eKomi pečeť pochvaly!
Udělena Stříbrná eKomi pečeť pochvaly!
Rajapack Česko
Rajapack Česko
Rajapack s.r.o. je dceřinou společností skupiny RAJA, která je evropskou jedničkou na trhu B2B zásilkového obchodu s obalovými materiály. V nabídce Rajapack se nachází 2.200 obalových řešení jako např. krabice a kontejnery, obálky, sáčky, lepicí pásky, fólie, palety, obalová technika, etikety či kancelářské potřeby, dárkové balení atd. Produkty jsou nabízeny v optimálním poměru kvality a ceny, k dispozici skladem s dodáním do 2-3 dnů po celé ČR. Společnost se sídlem v Říčanech u Prahy klade důraz na komplexní služby zákazníkům, odborné poradenství, ochranu životního prostředí a profesionální služby velkoodběratelům.

Ménì

• Počet hvězdiček
    (od 5 do 1)
  • Počet hvězdiček
    (od 1 do 5)
Byla jsem velice spokojena s přístupem a ochotou. Zakázka byla vyřízena dokonce v předtermínu. Přestože jsme z naší strany komplikovali zakázku, vždy bylo navrhnuto řešení, které dotáhli až k dodání zboží.
Z výsledkem jsme spokojeni a hlavně děkuji za rychlost. Moc děkuji hlavně paní *** za příjemnou spolupráci.
Balicim materialem fy RAJAPACK se nam podarilo vyresit akutni problem s likvidaci havarie v nasem objektu. To, ze akci probehla uspesne, bylo do znacne miry diky pohotovemu, ochotnemu a profesionalnimu jednani zucastnenych pracovniku teto firmy - konkretne *** a ***.
Komunikace super, zboží také
rychlé, spolehlivé
Vše proběhlo OK.
Rychlé dodání, kvalitní zboží.
Objednávka byla rychle a spolehlivě vyřízená
Doporučuji
Velmi příjemná komunikace, zaslání ihned, zboží dobře zabalené, vše v pořádku
vše ok

Co je eKomi?
eKomi poskytuje manažerské služby a nezávislý a transparentní sběr recenzí. eKomi shromažďuje recenze obchodů, produktů a služeb od skutečných zákazníků.
eKomi pečetě