Certifikát

Udělena Stříbrná eKomi pečeť pochvaly!

Udělena Stříbrná eKomi pečeť pochvaly!

Rajapack Česko
Rajapack Česko
Rajapack s.r.o. je dceřinou společností skupiny RAJA, která je evropskou jedničkou na trhu B2B zásilkového obchodu s obalovými materiály. V nabídce Rajapack se nachází 2.200 obalových řešení jako např. krabice a kontejnery, obálky, sáčky, lepicí pásky, fólie, palety, obalová technika, etikety či kancelářské potřeby, dárkové balení atd. Produkty jsou nabízeny v optimálním poměru kvality a ceny, k dispozici skladem s dodáním do 2-3 dnů po celé ČR. Společnost se sídlem v Říčanech u Prahy klade důraz na komplexní služby zákazníkům, odborné poradenství, ochranu životního prostředí a profesionální služby velkoodběratelům.

Ménì

(nejvyšší)
  • Hodnocení
    (nejnižší)
NIKDY VICE UZ!!!!!
Pred vanocemi 2017 jsme si objednali obalovy material, ktery nam nebyl dorucen, do unoru 2018 nam opakovane chodily upominky, a to i prestoze nas telefonicky nekolikrat ujistovali, ze uz je vse v poradku.
Znovu jsme objednali tesne pred vanocemi 2018. Zbozi doslo a faktura za *** korun se v tom chaosu nekam zalozila.
Bez jakekoliv vyzvy, upomenuti nebo pripomenuti se, se ozvala vymahaci firma, ktera musela stat vice nez ta faktura.

Takove jednani opravdu ne.
Lucie F
Vše v pořádku, jednání, zaslání vzorků, dodávka dle schváleného vizuálu, velmi pěkné. Celková spokojenost.
Jitka V.
Doporučuji společnost, protože její práce je spolehlivá ,rychlá a jednání příjemné.
Andrea F.
vše proběhlo, jak bylo dohodnuto. Jsem velmi spokojena.
Lucie K
Vše proběhlo v pořádku.
Vlastimil M
Byli jsme spokojeni s postupem vyřízení objednávky.
Kateřina T
spokojenost rychlost vstřícnost to vše tato firma má
Markéta P
Úžasná obchodní zástupkyně s podrobnou znalostí všech produktů a schopností navrhnout řešení na Váš konkrétní problém. Rychlé doručení objednaného zboží.
Oldřich S
vše ok
Filip M
Vše proběhlo bez problémů a velmi rychle.

Co je eKomi?

eKomi poskytuje manažerské služby a nezávislý a transparentní sběr recenzí. eKomi shromažďuje recenze obchodů, produktů a služeb od skutečných zákazníků.

eKomi pečetě