Certifikát

Udělena Stříbrná eKomi pečeť pochvaly!
Udělena Stříbrná eKomi pečeť pochvaly!
Rajapack Česko
Rajapack Česko
Rajapack s.r.o. je dceřinou společností skupiny RAJA, která je evropskou jedničkou na trhu B2B zásilkového obchodu s obalovými materiály. V nabídce Rajapack se nachází 2.200 obalových řešení jako např. krabice a kontejnery, obálky, sáčky, lepicí pásky, fólie, palety, obalová technika, etikety či kancelářské potřeby, dárkové balení atd. Produkty jsou nabízeny v optimálním poměru kvality a ceny, k dispozici skladem s dodáním do 2-3 dnů po celé ČR. Společnost se sídlem v Říčanech u Prahy klade důraz na komplexní služby zákazníkům, odborné poradenství, ochranu životního prostředí a profesionální služby velkoodběratelům.

Ménì

• Hodnocení
    (nejvyšší)
  • Hodnocení
    (nejnižší)
Dobrá komunikace a rychlé vyřízení objednávky. Spokojenost. :-)
Jsem velmi spokojená s přístupem i zbožím a celkovou komunikací.
Nenapadá mě žádná možná forma zlepšení. Od důsledného marketingu, vstřícného jednání pracovníků obchodního oddělení až po pracovníky fakturace mohu jenom konstatovat, že celá řada firem a podnikatelských subjektů na našem trhu, by se mohla, respektive měla, od společnosti Rajapack učit.
Vše proběhlo rychle a v pořádku.
Skvělé osobní jednání.
Nemám žádné doporučení, vše v pořádku.
Rychlé dodání, bezproblémová komunikace.
Velká spokojenost, doporučuji všem zákazníkům.
Spokojenost s rychlostí dodávky, zákaznická podpora v pořádku
špatná informovanost o stavu skladových zásob. Zboží doručeno s vrstvou prachu, pozdě.

Co je eKomi?
eKomi poskytuje manažerské služby a nezávislý a transparentní sběr recenzí. eKomi shromažďuje recenze obchodů, produktů a služeb od skutečných zákazníků.
eKomi pečetě