Certifikát

Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!

Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!

RAJA Česko
RAJA Česko
Rajapack s.r.o. je dceřinou společností skupiny RAJA, která je evropskou jedničkou na trhu B2B zásilkového obchodu s obalovými materiály. V nabídce Rajapack se nachází 2.500 obalových řešení jako např. krabice a kontejnery, obálky, sáčky, lepicí pásky, fólie, palety, obalová technika, etikety či kancelářské potřeby, dárkové balení atd. Produkty jsou nabízeny v optimálním poměru kvality a ceny, k dispozici skladem s dodáním do 2-3 dnů po celé ČR. Společnost se sídlem v Říčanech u Prahy klade důraz na komplexní služby zákazníkům, odborné poradenství, ochranu životního prostředí a profesionální služby velkoodběratelům.

Více

Ménì


Skutečné hodnocení zákazníků

 • Data recenze
  (od nejnovější)
 • Data recenze
  (od nejstarší)
 • Hodnocení
  (nejvyšší)
 • Hodnocení
  (nejnižší)
Daniel H.
Doporučuji...
Vše perfektní.
Jitka K.
Perfektní komunikace, vstřícnost. rychlé dodání
Emílie F.
Jsme velice spokojeny,spolehlivost.
Lenka S.
Dobrý den,
značkovací kolečka dorazila v pořádku. Jen poštovné ***,- Kč za pár archů je přemrštěná cena. Také možnost objednávat pouze po 5 ks je nevýhodné. Objednali jsme více kvůli výši poštovného, ale bylo to zbytečné a v daném okamžiku velmi drahé. Příště bychom se obrátili spíše na někoho jiného, kde tyto nevýhodné podmínky nejsou.
Sabina B.
rychlá spolupráce...objednala jsem v pondělí a zatím objednávka nepřišla - je středa... ale myslím, že do konce týdne se to stihne...
Gabriela P.
byla jsem spokojená
Lubomír N.
Rychle , spolehlivě a kvalitně . Spokojenost
Nikola M.
Rychlé vyřízení a zboží super.
Eva L.
vše bylo v naprostém pořádku

Loading...

eKomi pečetě