Certifikát

Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!

Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!

RAJA Česko
RAJA Česko
Rajapack s.r.o. je dceřinou společností skupiny RAJA, která je evropskou jedničkou na trhu B2B zásilkového obchodu s obalovými materiály. V nabídce Rajapack se nachází 2.500 obalových řešení jako např. krabice a kontejnery, obálky, sáčky, lepicí pásky, fólie, palety, obalová technika, etikety či kancelářské potřeby, dárkové balení atd. Produkty jsou nabízeny v optimálním poměru kvality a ceny, k dispozici skladem s dodáním do 2-3 dnů po celé ČR. Společnost se sídlem v Říčanech u Prahy klade důraz na komplexní služby zákazníkům, odborné poradenství, ochranu životního prostředí a profesionální služby velkoodběratelům.

Ménì

• Hodnocení
    (nejvyšší)
  • Hodnocení
    (nejnižší)
S objednávkou som spokojná. Všetko prebehlo bez problémov, doručenie bolo rýchle a produkt je skvelý. Určite odporúčam!
Bykĺa jsem nad míru spokojená. Děkuji za skvělou spolupráci.
Objednání a zákaznická podpora výborná, rychlé a bezchybné dodání - ještě jednou děkuji.
super
Děkuji za komunikaci se Sales oddělením, že mi dopomohlo k rychlé změně a úpravě objednávky velmi efektivně.
Spokojený
Objednávky vyřizuji telefonicky, jsem velmi spokojena s jednáním pracovníků, rychlostí vyřízení
objednávky a hlavně včasné dodání objednaného zboží. Nikdy nebyl problém.
Vše v pořádku.
Firmu Rajapack určitě všem doporučuji, protože naše spolupráce trvá již několik let a vždy bylo vše vyřízeno dle našich požadavků. 👍😉
Dobrá spolupráce, dodržují požadované termíny.

eKomi pečetě