Certifikát

Udělena Stříbrná eKomi pečeť pochvaly!

Udělena Stříbrná eKomi pečeť pochvaly!

Rajapack Česko
Rajapack Česko
Rajapack s.r.o. je dceřinou společností skupiny RAJA, která je evropskou jedničkou na trhu B2B zásilkového obchodu s obalovými materiály. V nabídce Rajapack se nachází 2.200 obalových řešení jako např. krabice a kontejnery, obálky, sáčky, lepicí pásky, fólie, palety, obalová technika, etikety či kancelářské potřeby, dárkové balení atd. Produkty jsou nabízeny v optimálním poměru kvality a ceny, k dispozici skladem s dodáním do 2-3 dnů po celé ČR. Společnost se sídlem v Říčanech u Prahy klade důraz na komplexní služby zákazníkům, odborné poradenství, ochranu životního prostředí a profesionální služby velkoodběratelům.

Ménì

• Hodnocení
    (nejvyšší)
  • Hodnocení
    (nejnižší)
Jsem velice spokojen s kvalitou, cenou a rychlostí vyřízení mé objednávky.
Komunikace s paní *** perfektní, doporučuji !
bez výhrad
Chtěla bych velice poděkovat paní ***, která nám vyšla maximálně vstříc
Zboží dorazilo sice poškozené, ale reklamace proběhla na 100% k naší spokojenosti.
Byla jsem velmi spokojená s procesem objednávání a s komunikací se zákaznickou podporou.
Super přístup obchodnice.
Výborná komunikace e-mailem i telefonicky, rychlé dodání, dodané zboží je kvalitní - spokojenost! Velká nabídka sortimentu na webu.
Velmi proklientský přístup, oceňuji!
Jsem spokojen s přístupem k vyřízení našich objednávek.Přístup pracovníků byl vstřícný a věcný.Dodávky zdoží došly vpořádku a včas.
***

Co je eKomi?

eKomi poskytuje manažerské služby a nezávislý a transparentní sběr recenzí. eKomi shromažďuje recenze obchodů, produktů a služeb od skutečných zákazníků.

eKomi pečetě