Certifikát

Udělena Stříbrná eKomi pečeť pochvaly!

Udělena Stříbrná eKomi pečeť pochvaly!

RAJA Česko
RAJA Česko
Rajapack s.r.o. je dceřinou společností skupiny RAJA, která je evropskou jedničkou na trhu B2B zásilkového obchodu s obalovými materiály. V nabídce Rajapack se nachází 2.500 obalových řešení jako např. krabice a kontejnery, obálky, sáčky, lepicí pásky, fólie, palety, obalová technika, etikety či kancelářské potřeby, dárkové balení atd. Produkty jsou nabízeny v optimálním poměru kvality a ceny, k dispozici skladem s dodáním do 2-3 dnů po celé ČR. Společnost se sídlem v Říčanech u Prahy klade důraz na komplexní služby zákazníkům, odborné poradenství, ochranu životního prostředí a profesionální služby velkoodběratelům.

Ménì

(nejvyšší)
  • Hodnocení
    (nejnižší)
Iveta P.
vše bylo v nejlepším pořádku, žádné připomínky nemám :-)
Marcela M.
Objednávali jsme archivní krabice, které nám společnost vyráběla na míru. Velice vstřícný přístup, vše vysvětleno, termín dodání byl 3 týdny.
Marcela K.
Rychlá komunikace.dobra pomoc.okamzite dodání.
PaeDr. H.
Jsem spokojený - pro nášeshop mají vše, co potřebujeme k expedici.
Dominika D.
Byla jsem naprosto spokojená, skvělý přístup a komunikace a velký výběr zboží. Děkuji
Hana B.
vše proběhlo v pořádku..komunikace s obchodem výborná, rychlost dodání také
Martin M.
Vše v pořádku.
Petr H.
výborná komunikace, rychlé dodání.
Luděk N.
RAJA = jednoduše, spolehlivě, kvalitně a s orientací na potřeby klienta
Luděk G.
Extrémně solidní a vstřícný přístup i v případě, že zboží nevyhovuje - samotná firma zcela neuvěřitelně zajistila vyzvednutí nevyhovujícího výrobku z místa doručení - naprosto výjimečné !!!!

eKomi pečetě