Certifikát

Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!

Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!

RAJA Česko
RAJA Česko
Rajapack s.r.o. je dceřinou společností skupiny RAJA, která je evropskou jedničkou na trhu B2B zásilkového obchodu s obalovými materiály. V nabídce Rajapack se nachází 2.500 obalových řešení jako např. krabice a kontejnery, obálky, sáčky, lepicí pásky, fólie, palety, obalová technika, etikety či kancelářské potřeby, dárkové balení atd. Produkty jsou nabízeny v optimálním poměru kvality a ceny, k dispozici skladem s dodáním do 2-3 dnů po celé ČR. Společnost se sídlem v Říčanech u Prahy klade důraz na komplexní služby zákazníkům, odborné poradenství, ochranu životního prostředí a profesionální služby velkoodběratelům.

Ménì

(nejvyšší)
  • Hodnocení
    (nejnižší)
Eva M.
Nevím co doporučit. Vše bylo perfektní. Od komunikace až k výrobkům samotným
Jana S.
Aktivní přístup, rychlé vyřízení objednávky
Super komunikace, včasná dodávka, doporučuji.
Oldřich S.
Maximální spokojenost se zbožím i rychlostí doručení.
Luděk E.
Velmi vstřícný přístup. I když nebyla zcela jasně daná představa o volbě vhodného sortimentu, tak se nám podařilo vybrat to nejlepší řešení a nejideálnější produkty pro naše potřeby díky trpělivosti a doporučení při objednávce.
Milan D.
Very good service.
Tomáš Z.
Postup objednávky byl jako vždy perfektní. Rychlé, milé a osobní jendání. Za Rajapack objednávku vyřizovala paní ***.
Jaromír R.
ze strany RAJA vše OK , problém s přepravní společnosti doručeno až za čtyři pracovní dny což se nestává
Vše naprosto profesionální - rychlé, slušné jednání.
Blanka R.
S dodávkami zboží jsme velmi spokojeni.Zboží je na základě objednávky doručováno neprodleně a bez jakýchkoliv reklamací. Děkujeme ***

eKomi pečetě