Certifikát

Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!

Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!

RAJA Česko
RAJA Česko
Rajapack s.r.o. je dceřinou společností skupiny RAJA, která je evropskou jedničkou na trhu B2B zásilkového obchodu s obalovými materiály. V nabídce Rajapack se nachází 2.200 obalových řešení jako např. krabice a kontejnery, obálky, sáčky, lepicí pásky, fólie, palety, obalová technika, etikety či kancelářské potřeby, dárkové balení atd. Produkty jsou nabízeny v optimálním poměru kvality a ceny, k dispozici skladem s dodáním do 2-3 dnů po celé ČR. Společnost se sídlem v Říčanech u Prahy klade důraz na komplexní služby zákazníkům, odborné poradenství, ochranu životního prostředí a profesionální služby velkoodběratelům.

Ménì

(nejvyšší)
  • Hodnocení
    (nejnižší)
Erich D.
Nemám co bych dodal , byl jsem spokojen
Lukáš T.
Vše proběho bezchybně
Zdenka M.
Objednala jsem si jednou, přestože nejsem podnikatelka,ochotně mi vyšli vstříc. Zboží bylo dodáno v krátkém čase,což je dobré i pro osoby podnikající a potřebují jakýkoliv produkt dle katalogu.
Jan M.
Široký sortiment, dobrá komunikace, jen to dopravné by mohlo být nižší.
Petr N.
rychle a v pořádku
Jakub H.
Naprosto profesionální přístup, opravdová jednička na trhu!
Katarína H.
Objednané zboží bylo dodáno v termínu na základě osobní domluvy s asistentkou prodeje.
Jitka Z.
Výborný prozákaznický přístup.
Kateřina K.
Vše ok. rychlé a bez problémů.
Simona V.
Byla jsem spokojena, vše proběhlo bez problémů.

Co je eKomi?

eKomi poskytuje manažerské služby a nezávislý a transparentní sběr recenzí. eKomi shromažďuje recenze obchodů, produktů a služeb od skutečných zákazníků.

eKomi pečetě