Certifikát

Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!

Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!

RAJA Česko
RAJA Česko
Rajapack s.r.o. je dceřinou společností skupiny RAJA, která je evropskou jedničkou na trhu B2B zásilkového obchodu s obalovými materiály. V nabídce Rajapack se nachází 2.500 obalových řešení jako např. krabice a kontejnery, obálky, sáčky, lepicí pásky, fólie, palety, obalová technika, etikety či kancelářské potřeby, dárkové balení atd. Produkty jsou nabízeny v optimálním poměru kvality a ceny, k dispozici skladem s dodáním do 2-3 dnů po celé ČR. Společnost se sídlem v Říčanech u Prahy klade důraz na komplexní služby zákazníkům, odborné poradenství, ochranu životního prostředí a profesionální služby velkoodběratelům.

Více

Ménì


Skutečné hodnocení zákazníků

 • Data recenze
  (od nejnovější)
 • Data recenze
  (od nejstarší)
 • Hodnocení
  (nejvyšší)
 • Hodnocení
  (nejnižší)
Jiří K.
Děkuji za ochotu, při vyřízení mé objednávky.
Bohumil K.
Výborná spolupráce a kvalitní služby.
Kateřina K.
Se společností Rajapack jsme velmi spokojeni, objednávky vždy proběhly v pořádku a bez chyby, komunikace s obchodními zástupci byla skvělá, cenová nabídka také. Budeme se těšit na další spolupráci!
Jana P.
spokojenost
Jaroslav S.
Opravdu bleskové doručení. Vše v pořádku. Mohu jen doporučit.
Bohuslav C.
bez připomínek, okamžitá reakce na objednávku, velice rychlé dodání objednaného zboží
Lucie C.
spokojenost s obchodem, rychlé vyřízení zásilky, perfektní elektronická komunikace se zákaznickou podporou i chat na webových stránkách. Děkuji
Zuzana G.
perfektní spolupráce, rychlé dodání, doporučuji
Hana Z.
Můžu jenom chválit, jak ochotu při osobní komunikaci, rychlost vyřízení objednávky i průběžné informování o zásilce prostřednictvím mejlu.
pan H.
Vše proběhlo v pořádku, rychle, hladce....

Loading...

eKomi pečetě