Certifikát

Udělena Stříbrná eKomi pečeť pochvaly!

Udělena Stříbrná eKomi pečeť pochvaly!

Rajapack Česko
Rajapack Česko
Rajapack s.r.o. je dceřinou společností skupiny RAJA, která je evropskou jedničkou na trhu B2B zásilkového obchodu s obalovými materiály. V nabídce Rajapack se nachází 2.200 obalových řešení jako např. krabice a kontejnery, obálky, sáčky, lepicí pásky, fólie, palety, obalová technika, etikety či kancelářské potřeby, dárkové balení atd. Produkty jsou nabízeny v optimálním poměru kvality a ceny, k dispozici skladem s dodáním do 2-3 dnů po celé ČR. Společnost se sídlem v Říčanech u Prahy klade důraz na komplexní služby zákazníkům, odborné poradenství, ochranu životního prostředí a profesionální služby velkoodběratelům.

Ménì

(nejvyšší)
  • Hodnocení
    (nejnižší)
Anna S
Vše bez problémů, děkuji.
Jiří K
Zdravím z Moravy ! S dodávkou objednaného zboží jsem byl velice spokojen, takže opravdu nevím, co by bylo ještě nutno z vaší strany zlepšovat ! Přeji ekonomický úspěch !
***
Jitka K
Rychlost, výborná komunikace. Spolehlivý dopravce. Vše naprosto OK.
Miroslav P
Vše v pořádku, profesionální.
Ludmila V
Vstřícný.
Hana W
S činností Vašich kolegů jsme spokojeni.
S výrobky také. Asi jen například u mini stretch folií je nešikovný nový ruční odvíječ, ten dodávaný dříve byl praktický.
pan H
byl jsem spokojen
Věra D
- spolehlivá firma
- rychlé dodání zboží
Lucie B
Z Rajapack mě kontaktovali telefonicky kvůli zkontrolování údajů v objednávce a zároveň mi nabídli možnost výhodnějšího balení mnou objednávaného zboží. Nabídku jsem přijala. Zboží dorazilo velmi rychle. Jsem spokojená a určitě využiji Rajapack i v budoucnu.
Nune A
v\born\ komunikace a rychle vyrizovani objednavky.

Co je eKomi?

eKomi poskytuje manažerské služby a nezávislý a transparentní sběr recenzí. eKomi shromažďuje recenze obchodů, produktů a služeb od skutečných zákazníků.

eKomi pečetě