Certifikát

Udělena Zlatá pečeť eKomi!

Udělena Zlatá pečeť eKomi!

eshop.rjelinek.cz
eshop.rjelinek.cz
Společnost RUDOLF JELÍNEK navazuje na více než 400letou tradici výroby destilátů na Valašsku. První písemný doklad o existenci pálenice se nachází v urbáři vizovického panství z roku 1585. Díky vhodným klimatickým podmínkám se právě ve vizovickém regionu mimořádně daří především švestkám – proto jejich pěstování a následné zpracování vždy tvořilo důležitou součást obživy místních rolníků. Na konci 19. století nastává rozmach místních pálenic. Zkušenosti našich destilatérů na tyto tradice navazují a jsou v nich hluboce zakořeněny. Opíráme se o dlouhou historii a jsme nedílnou součástí valašského regionu. Naše slivovice, hruškovice a další ovocné destiláty jsou typické regionální produkty, které Vizovice a tento kraj proslavily daleko za hranicemi naší země.

Ménì

(nejvyšší)
  • Hodnocení
    (nejnižší)
Dalibor B.
Bez chyby. Jsem dlouhodobe spokojen. Diky.
Jaromíra P.
nemám žádné připomínky
Petr P.
Nehodnotím produkt, ale služby e-shopu. Na počátku byla moje chyba. Při objednání jsem zadal omylem osobní odběr. Okamžitě jsem požádal o opravu na zaslání poštou, což mi bylo přislíbeno vzápětí. Dnes je to již 14 dnů a lahve i přes moji urgenci po 7mi dnech stále nedorazily.
Eva K.
Vše ke spokojenosti zákazníku, rychle, jasně , přehledně
Pavlína H.
lépe číst :) Chybička se někdy vloudí.
Helena Z.
Se vším jsme spokojeni
Petr M.
Perfektní komunikace k etiketě.
Milan B.
Velice solidní firma .
Lubomír V.
R. Jelínek , skvělá značka
Alice B.
Jelínek je nejlepší - vše funguje, jak má.

eKomi pečetě