Certifikát

Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!

Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!

tazne-rameder.cz

• Hodnocení
    (nejvyšší)
  • Hodnocení
    (nejnižší)
Solidní cena, rychlé dodání, doprava zdarma, dodáno přesně to co bylo vyobrazeno
Držák je zpočátku trochu složitější, ale po praktické zkoušce a zhlédnutí videa na youtube už pohoda. Doporučuji montovat ve dvou lidech, je to pohodlnější. nasazování kol je příjemnější než na střechu, ale trochu horší než na držák na tažné, ale tažné nepotřebujete a neschovává SPZ, takže pohoda. Jen je pak trochu velký na skladování a hlavně na procházení dveřmi... kola drží perfektně i na dálnici. DOPORUČUJI !
Zbozi bylo naprosto v poradku
rychlost doprava vse super
akorat toto je 3 tazne co jsem zakoupil a zase bez typoveho listu… na ktery budu cekat
Vše v pořádku a bez problémů.
Objednával jsem poprvé a jsem spokojen, zboží zatím rozbaleno přišlo v pořádku
*****
Rychlé dodání, fajn komunikace. Díky!
Objednal jsem, přehledný web, i pro mé ne tak obvyklé auto. Přišlo pěkně zabalené, s jasným návodem. Jsem spokojen, nemám výhrad. Trochu mě zaskočilo, že zásilka došla z Německa, ale nepotřeboval jsem ji vracet, tak to nebyl problém.
Vše proběhlo v pořádku, doporučuji.
Dobrá a účelná komunikace, poradenství před nákupem, pomoc s vhodnou volbou. Byl jsem s obchodem velmi spokojen.
Stejně tak i výrobek byl přesně zvolen pro můj typ vozu a ve velmi dobré cenové relaci i vysoké kvalitě. Tedy i s výrobkem jsem spokojen.
Doručení včas a všechno v pořádku.

eKomi pečetě