Certifikát

Udělena standardní eKomi pečeť pochvaly!

Udělena standardní eKomi pečeť pochvaly!

tazne-rameder.cz

• Hodnocení
    (nejvyšší)
  • Hodnocení
    (nejnižší)
Perfektně udělané webové stránky, intuitivní výběr správného zařízení pro daný vůz.
Dodání rychlé a kvalitní. Montáž na auto byla bez problémů. A když poštou dorazil potvrzený typový list, byl jsem spokojen na 100%.
Obchod určitě doporučuji.
Absolutně bezproblémový obchod, dobrá komunikace, rychlý průběh.
Bez chyby
Měl jsem obavy s platbou předem, ale zboží přišlo v pořádku. Montujeme pro tuto firmu tažná zařízení takže není pochyb o důvěryhodnosti.
Spokojenost doporučuji !
Z počátku jsem měl obavy, cena byla oproti konkurenčním e-shopům o dost nižší, navíc tažné šlo z Německa a firma nemá hodnocení např. na ***. Nakonec ale vše proběhlo v naprostém pořádku, komunikace s českým zákaznickým servisem naprosto bez problémů. Typový list na tažné zařízení dorazil poštou do 3 dnů. Rozhodně obchod doporučuji a neváhal bych u nich nakoupit znovu!
Rychlé dodání vše v pořádku.
Vždy výborná komunikace, vstřícnost, operátorka je sice dost zaneprázdněná, ale to i díky jejich vstřícnosti poradit a pomoci, což jsem při byrokracii našich úřadů potřebovala.
Rychlé dodání, velmi příjemná komunikace.
Celá objednávka včetně doručení proběhla velice rychle a bez komplikací. Doporučuji.

Co je eKomi?

eKomi poskytuje manažerské služby a nezávislý a transparentní sběr recenzí. eKomi shromažďuje recenze obchodů, produktů a služeb od skutečných zákazníků.

eKomi pečetě