Certifikát

Udělena standardní eKomi pečeť pochvaly!

Udělena standardní eKomi pečeť pochvaly!

tazne-rameder.cz

• Hodnocení
    (nejvyšší)
  • Hodnocení
    (nejnižší)
Byl jsem naprosto spokojen. Rychlé vyřízení objednávky,kvalitní zboží,vstřícné jednání.
Naprostá spokojenost,rychlost dodání a kvalita zboží.Doporučuji.
spokojenost, objednávka dorazila v pořádku a včas
Naprosto neprofesionální způsob dodání typového listu (emailem), díky čemuž jsou pak problémy při zápisu tažného do TP. Firma by měla stát na straně zákazníka a snažit se, aby měl co nejméně problémů s úřady.
Bylo by dobré, kdyby na internetových stránkách byl i telefonický kontakt (pro ČR), který jsem bohužel nenašel. Komunikovat pouze přes email, i když komunikace přes email je na dobré úrovni, je málo. Děkuji.
Jediné co proběhlo ke spokojenosti,byla objednávka.Technická podpora žádná,telefoní číslo není k dispozici na email nikdo neodpovídá.Tažné mi nikdo nechce namontovat.
Zákaznický servis byl velmi vstřícný, objednávka přišla v pořádku. Oceňuji, že firma je schopna řešit i individuální požadavky a nabídnout produkty, které jsem u jiných prodejců nesehnal. Doporučuji!
Hi, I’m a test review for this newly implemented account for eKomi. You’ll shortly find reviews from real customers that directly made an experience with this new member of our eKomi family. This test review will be deleted once more reviews come in.

Co je eKomi?

eKomi poskytuje manažerské služby a nezávislý a transparentní sběr recenzí. eKomi shromažďuje recenze obchodů, produktů a služeb od skutečných zákazníků.

eKomi pečetě