Certifikát

Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!

Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!

tazne-rameder.cz

• Hodnocení
    (nejvyšší)
  • Hodnocení
    (nejnižší)
Férová a spolehlivá společnost - doporučují všem. Profesionální přístup k zákazníkovi. Rychlé dodaní objednaného zboží.
Vše proběhlo rychle a zboží přišlo v pořádku
Rychlé dodání, doporučuji.
Dobré nabídky za dobré ceny a dobra kvalita, jsem velmi spokojen.
Výborná komunikace, rychlé doručení, vše ok.
Ok, vše super ,dobra domluva dostal jsem co jsem chtěl.
Hledal jsem na netu dlouho nosič pro EB (29" kolo,21 rám, 2,35" šířka pneu,řídítka 740,hmotnost s baterií 24 kg).Musím naznat,že tento splnil mé očekávání.Zatím odzkoušeno na místě bez jízdy,ale kolo krásně zapadne při své šířce do žlabu s velkou rezervou řídítek od vozu.Nosič vypadá pěkně a moderní design světel toto ještě více umocní.Zpočátku jsem měl obavy o platbě předem,přece jen *** není zrovna málo,ale vše ok.Zboží objednáno v pondělí ve 22h, ve čtvrtek nosič dorazil.Za mě 1,DOPRUČUJ
Skvělé, rychlé, kvalitní.
***
Strávil jsem na netu spoustu času sběrem dat, který nosič bude vhodný na robustnější elektrokolo (29" kolo, 21 rám, 2,35" šířka pneu, řídítka 740, hmotnost s baterií 24 kg). Zatím pouze odzkoušeno na místě bez jízdy, ale kolo krásně zapadne při své šířce do žlabu s dostatečnou rezervou řídítek od vozu. Nosič vypadá pěkně a moderní design světel toto ještě více umocní. Mé obavy o platbě předem rychle rozptýlila rychlá komunikace prodejce a bleskové dodání zboží.Za mě za 1 a obchod DOPORUČUJI!
Spokojenost

eKomi pečetě