Certifikát

Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!

Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!

tazne-rameder.cz

• Hodnocení
    (nejvyšší)
  • Hodnocení
    (nejnižší)
Vřele doporučuji tento obchod oproti konkurenci mi vyšli vstříc. Perfektní komunikace a rychlé dodání zboží. Za normálních okolností se těmto recenzím vyhýbám ale tato firma si opravdu zaslouží pochvalu.
bez problému
Výrobek byl srozumitelné popsán a popisu i odpovídal. Dodání velmi rychlé a komunikace ze strany prodejce na vysoké úrovni. Doporučuji a příští nákup nákup udělám opět zde.
Prehledny edhop, zbozi skladem, rychle dodani, perfektni baleni.. Neni co resit, doporucuji.
Nerad platím předem, proto jsem koukl na recenze a rozhodl jsem se to risknout. A udělal jsem dobře. Rychlé dodání, kvalitní zboží, perfektní cena. Prodejce rozhodně doporučuji.
Velmi ochotný a příjemný servis jednající s cílem, aby zákazník odešel spokojený s nejlepším, nikoliv nejdražším výrobkem pro jeho potřeby a jeho vůz. Bez konzultace bych zapomněl na spousty důležitých parametru při výběru a koupil bych pravděpodobně výrobek, který by mi nakonec nevyhovoval.
Objednávka proběhla v pořádku. Bohužel mou vinou jsem si objednal špatné zboží a tak objednávku vracel. Doprava do Německa je u většiny dopravců v hodnotě *** kč (balík delší jak 1m) což je více jak třetina hodnoty zboží,tak s tím nemohu být spokojen,,,Zákaznická podpora byla dostačucí. ,pani z české pobočky se mnou komunikovala dobře a na otázky ochotně odpovídala. A tak můj názor je ,že by byl fajn nějaký mezisklad v Česku. Z důvodů drahé dopravy při vrácení jsem si už nic neobjednal.
Příčníky jsou velmi kvalitní. Líbí se mi, že nebudou na střeše přečnívat, bude za jízdy menší hluk a také nižší spotřeba.Cena je velmi příznivá. Doručeno za tři dny. Rozhodně doporučuji.
Vše ok, klidně nakoupím zase
Vše vpořádku, nemá chybu, děkuji.

eKomi pečetě