Certifikát

Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!

Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!

tazne-rameder.cz

• Hodnocení
    (nejvyšší)
  • Hodnocení
    (nejnižší)
Objednání i doručení zboží bez připomínek, nepoškozený balíček, fungující elektronika k závěsu. V případě potřeby zde budu určitě nakupovat znovu. Doporučuji.
doporučuji
zboží přišlo v pořádku, komunikace s firmou výborná. Doporučuji
Není co dodat, vše naprosto v pořádku, podrobné informováni o stavu objednávky .. rychlost doručení, za jedna s hvězdičkou. Doporučuji.
Velmi spokojen . Přehledné nabídkové listy. Rychlá a přesná dodávka objednaného zboží.
Rychlé vyřízení objednávky a dobrá komunikace.
Skvělý výběr, překvapivě rychlé dodání, dobré ceny, celkem slušné návody a podpora pro montáž. Jsem s tímto obchodem naprosto spojen a doporučil bych ho i ostatním.
vše ok
Nerad platím něco před dodáním, ale vše proběhlo bez problému. Rychlé dodání i zodpovězení dotazů ohledně typového listu.
Výš jsem uvedl co mě mile překvapilo co do zboží. Osobně hodnotím příjemný lidský a přirozený způsob komunikace s prodejcem, který je profesionální ale neztrácí lidskou tvář. Objednávka byla malá a co si budem nalhávat co se může pokazit na relátku blikačů pro tažné? Po odzkoušení jsem ještě relé otevřel a byl potěšen pájením a použitím větších smd součástek, pro možnou výměnu komponent jako jsou závěrné diody na cívkách relé je to rozhodně supr. Toť názor slaboproudaře, komponenty zalakovány.

eKomi pečetě