Certifikát

Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!

Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!

tazne-rameder.cz

• Hodnocení
    (nejvyšší)
  • Hodnocení
    (nejnižší)
vše rychle provedeno - od objednání po doručení
Skvělý německá přesnost a profesionalita.
Vše v pořádku
Firmu Rameder dodávající tažná zařízení všem doporučuji. I když jsem potřeboval tažné zařízení na ne zcela běžné vozidlo, dokázali mi poradit a ojedinělé tažné zařízení mi pohotově dodali. Velké poděkování bych chtěl vyslovit paní ***, která mi odborně poradila a ochotně dodala české překlady potřebných dokumentů a montážního návodu. Kvalita provedení tažného zařízení je bezvadná - na nehavarované vozidlo doslova padlo a nebylo potřeba sebemenší úpravy. Děkuji za spolupráci. ***
+cena
+sleva první registrace
+rychlost dodání
+podpora při výběru
+podpora při zápisu do TP

Pro Rameder jen chvála – koupil jsem TZ dle konfigurátoru jinde, ale nepasovalo. Nikdo, ani přímo výrobci z Němec, Holadska, Belgie, nebyli schopni navrhnou jiné TZ pro mé GTA
CZ Rameder mi nabídl dvě TZ
Tažné jsem si nechal montovat u servisního partnera konkurence. To mi sdělil důležitý ouřada – k instalaci je třeba Pověření od dodavatele, ne od výrobce!
Rameder obratem vydal Pověření zdarma!
Jsem naprosto spokojen jak s postupem objednávky tak i s výrobkem samotným,RAMEDER mohu klidně všem doporučit.
Výborná komunikace a pomoc s výběrem tažného
Velmi vstřícné jednání, rychlé dodání. Maximální spokojenost. ***
Se vším jsem byl spokojen, kromě možnosti výběru úhrady za zboží. Upřednostňuji úhradu dobírkou, neboť mám jistotu, že se mi balíček dostane do ruky a kurýr jej nepředá někomu jinému komu nemá, nebo dotyčný nepředá informaci, že balíček obdržel.
Tažné zařízení jsem v pořádku obdržel,děkuji za rychlé doručení,zatím nenamontováno

eKomi pečetě