Certifikát

Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!

Udělena Zlatá eKomi pečeť pochvaly!

tazne-rameder.cz

• Hodnocení
    (nejvyšší)
  • Hodnocení
    (nejnižší)
Perfektní a rychlé dodání i když zboží šlo až z německa, bylo doručeno do 2 dnů od objednání. Mohu velice doporučit. Hodnotím skvělý přístup operátorky, která semnou vše prošla abych objednal správné zboží.
Prodávají ***, nejenže poradila, že k nosičům musím koupit zámky, ale připojila i odkaz kde!
Dobrý obchod objednávka byla vyřízena rychle, zboží dobře zabalené přišlo ve velmi krátkém čase. Vřele doporučuji
Vlastně maximální spokojenost, hlavně bych chtěl vyzvednout ochotu a pozitivní přístup paní/slečny při telefonické komunikaci. Co jsme domluvili to skutečně platilo. A zbytek jako rychlá doprava a dobrá cena jen završuje spokojenost s nákupem.
Obchod proběhl bez nejmenších problémů.
Obchod proběhl rychle,profesionálně. Spokojenost
Obzvláště jsem spokojený s komunikací obchodu a odbornou radou. Ta byla rozhodující, abych objednávku dokončil.
Skvělé, rychlost dodání, přesně padnoucí výrobek, a to nej- na konec je vynikající cena
Nákup bez problémů, příjemná komunikace, velice rychlé dodání zboží, není nač si stěžovat.
Především velmi dobrá komunikace, ochota, rychlost dodání a hlavně velmi slušná cena zboží. Mohu jen doporučit ostatním zákazníkům.
***

eKomi pečetě