Certifikát

Udělena Stříbrná eKomi pečeť pochvaly!

Udělena Stříbrná eKomi pečeť pochvaly!

trickovy.cz
trickovy.cz
Obchod s tričkami Tričkový.cz je místo, ve kterém můžeš doplnit svůj šatník o trička se zábavnými nápisy nebo vybrat vtipný dárek pro svou rodiny či přátele. Absolutně dbáme na kvalitu, proto rozhodně nejsou u nás trička s vtipným potiskem všechno - naše produkty jsou vyrobeny z materiálů vysoké kvality, které vydrží mnoho vyprání a stanoví dokonalou alternativu oblečení, které můžeme koupit na bazarech. Trička s potiskem jsou u nás teprve začátek - vybrat si můžete i mikiny, tašky a dokonce i povlečení z naší produkce. Každopádně se podívejte do sekce s produkty! Odolná praní, vtipná a dobře ušitá - přesně takové jsou naše trička. Internetový obchod Tričkový.cz zve všechny k nákupu. Ve své nabídce máme oblečení nejen pro dámy a pány, ale rovněž pro nejmladší. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně našich triček, jsme nápomocni - rádi odpovíme na Vaše dotazy a poznámky. Náš tým není velkým zákaznickým servisem, ale pár přátel, kteří založili společný podnik, založený na jejich velké vášni - demonstraci svých názorů ;) Pokud jsi jako my, tedy otevřenou osobou se smyslem pro humor a rád přitahuješ pozornost neobvyklým oblečením, tak nakup naše produkty. Budete spokojeni! Mějte na paměti, že nám můžete poslat vlastní návrh na trička s potiskem - rádi jej pro Vás vyrobíme. V našem obchodě s tričkami nákupy nad 1000Kč máme s dodáním zdarma - proto, jakmile se blíží svátky nebo jiná důležitá příležitost, se nezapomeňte zeptat svých známých, zda také nehledají trička s vtipnými nápisy - spolu s nimi tak nebudete platit za poštovné ;) Zveme rovněž do sekce "SLEVY". Někdy se zde objevují skutečné perličky!

Ménì

• Hodnocení
    (nejvyšší)
  • Hodnocení
    (nejnižší)
Poměrně slušná nabídka dárkových předmětů, rychlá objednávka i expedice. Kvalita objednaného trička se zdá rovněž dobrá. Je to dárek a jeho přijetí se teprve uvidí. Za mně spokojenost.
v pohodě
Super
Dobrý výběr zboží pro narozeninové dárky.
***
*****