Certifikát

Udělena Zlatá pečeť eKomi!

Udělena Zlatá pečeť eKomi!

WOJAS CZECH S.R.O.
WOJAS CZECH S.R.O.
Wojas S.A. je jedním z největších a nejuznávanějších výrobců kožené obuvi v Polsku s vícegenerační tradicí výroby obuvi. Již více než 30 let značka vyrábí obuv pomocí tradičních řemeslných výrobních technik a úspěšně je dodává na polský a zahraniční trh. Výrobky značky Wojas jsou vyráběny v Polsku z nejkvalitnější přírodní kůže. Elegance se prolíná se sportovní ležérností nebo s nádechem avantgardy. Značka Wojas nezapomíná ani na pohodlí a maximální pohodlí obuvi. Nabídka zahrnuje elegantní kožené dámské a pánské boty, dětské a mládežnické modely, ale i trekkingovou a speciální obuv. Sortiment doplňuje kožené zboží - kabelky, aktovky a opasky, ale i doplňky a výrobky pro péči o boty. Produkty Wojas se prodávají v téměř 160 vlastních obchodech po celém Polsku a 7 online obchodech a vyvážejí se na mnoho zahraničních trhů, včetně Slovenska, do Běloruska, České republiky, Ruska, Kanady a Německa.

Více

Ménì


Skutečná hodnocení zákazníků

 • Datum recenze
  (od nejnovější)
 • Datum recenze
  (od nejstarší)
 • Hodnocení
  (nejvyšší)
 • Hodnocení
  (nejnižší)
Vše v pořádku
Rychle dodání objednaného zboží.
Balení produktů katastrofa - zpětná vazba katastrofa. Omlouváme se , že jsme vám poslali balík za 5000kč v balení jako od popeláku to teda za mě nejste dobří obchodníci. Již si u Vás nic nekoupím. Kupuju si ráda drahé věci a jak přijdou zabalené je Vaše vizitka. Ve vašem případě už dost jetá.
***
Boty objednávám opakovaně, není problém s doručením, ani případným vrácením. Jsem spokojená.
Využívám i prodejnu v Praze Palladiu a doporučuji nejen ženám, ale i mužům.
Objednávka perfektně a rychle vyřízena, super komunikace
Žádný problém, doporučuji.
Vše v pořádku.
Vše proběhlo v pořádku.
Единственная проблема, с которой столкнулась - не смогла оплатить покупку банковской картой Visa, выданной в России. По известным причинам. Но эта претензия ******
После оформления заказа на каждом этапе приходили сообщения о статусе заказа. Заказ оформлен в Чехии, все сообщения приходили на моем родном русском языке. Непонятно, как это произошло, но было очень приятно и трогательно до слез, с учетом нынешней ситуации. На фирменной упаковке есть надписи и на русском языке. Раньше бы на все это не обратила внимания, а сейчас оказалось очень важным и нужным - это большая психологическая поддержка!

Заказ доставлен в течение 3х дней, в целости и сохранности. Все просто отлично!

Примите мои благодарности и искренние пожелания успехов и процветания!

Loading...

eKomi pečetě