Proč si vybrat eKomi?

Přidejte se k více než 14 000 společnostem z celého světa, které důvěřují eKomi. Zlepšete svou pozici ve vyhledávačích a zvyšte míru konverze díky ověřeným hodnocením produktů a autentickým hodnocením od zákazníků.

Zemí

Společností

Milionů hodnocení od zákazníků M

Milionů hodnocení od zákazníků

Zemí

Hodnocení od zákazníků

Důvěryhodná, autentická, založená na transakcích

Jedinečná platforma eKomi umožňuje spotřebitelům sdílení autentických zkušeností. Jeden z nejlepších a největších týmů pro správu zpětné vazby od zákazníků pečlivě ověří každé z hodnocení, která eKomi nepřetržitě shromažďuje pro své klienty.

Hodnocení Google™

Když Google vstoupil na pole sociálních sítí a integroval zákaznická hodnocení do AdWords™ a Google Shopping™, odhalil zcela nové možnosti, které nabízí oblast spotřebitelských recenzí.

Rozšíření od Googlu umožňující hodnocení prodejců se na dnešním vysoce konkurenčním online trhu stalo nezbytností.

Oceněná technologie

Náš inovativní přístup oceňuje řada lídrů z různých odvětví obchodu a průmyslu.

Společnost eKomi získala například cenu CeBIT Innovation Award, kterou uděluje Fraunhofer Institute, nebo ocenění Best of Innovation Award IT. Tato uznání potvrzují přední postavení společnosti eKomi v oblasti navrhování a poskytování unikátních technologických řešení.

Inovativní vývoj

Naše sociální obchodní platformy několikrát ročně aktualizujeme a nabízíme nejpokročilejší dostupná řešení.

eKomi přináší flexibilní, robustní a potřebám nejnáročnějších klientů přizpůsobené výsledky kampaní, které jsou důvěryhodné, transparentní a účinné. Naši experti s vámi spolupracují při výběru technologií a způsobů nasazení, které nejlépe vyhovují vašemu podnikání.

Zajištění kvality

Spolehlivost. Škálovatelnost. Bezpečnost.

Společnost eKomi dodává SaaS řešení, která vám v souladu s platnými zákonnými požadavky umožní správné umístění ověřených zákaznických hodnocení. Neustálé změny trendů v oblasti sociální komerce tak využijete k maximalizaci návratnosti svých investic. Přinášíme vám nový pohled na obchodní strategii a naši konzultanti vás zbaví starostí s možnými právními důsledky a otázkami souvisejícími s ochranou hospodářské soutěže. Pravidelné právní strestesty, kterým podrobujeme dodávaná řešení, jsou zárukou trvalé bezpečnosti našeho nástroje na správu zákaznické zpětné vazby.

Globální působnost

eKomi se zaměřuje na globální byznys a potřeby zákazníků.

Naše společnost má klienty na celém světě. Poskytujeme nejvyšší standard služeb bez ohledu na to, kde podnikáte. Proto podporujeme 26 jazyků a máme kanceláře na řadě míst ve Spojených státech i v Evropě. Věříme, že naplnění specifických potřeb klientů s globální působností je možné jen díky univerzálně použitelnému produktu. Tato filozofie je základem naší expanze a dalšího rozvoje.

Výhody, které eKomi přináší

Využití hodnocení ke zvýšení míry konverze

Co vaši zákazníci chtějí? Přesné dodací lhůty? Špičkové poprodejní služby? Efektivní systém reklamací? Budování důvěry a loajality dnes vyžaduje mnohem více než pouhé certifikáty a ceny. V tomto směru není nic účinnější než autentická hodnocení od zákazníků. Díky systému 5 hvězdiček, který je základem platformy eKomi, můžete výrazně zvýšit provoz na svých stránkách a tím i míru konverze.

Integrace hodnocení produktů od Google vám získá nové zákazníky.

Pokud Google vaši firmu nezná, možná přicházíte o příležitost ke zvýšení tržeb. Naše řešení umožňuje jednoduchou integraci nezávislých hodnocení z platformy eKomi do vyhledávání produktů v Googlu. Neomezujeme se na pouhé shromažďování hodnocení. Naším cílem je také přesměrování provozu na vaše stránky a zacílení na větší počet zákazníků na webu.

Zvyšte návštěvnost svých stránek díky uživateli vytvářenému obsahu, optimalizovanému pro vyhledávače.

Vytváření originálního, vysoce kvalitního obsahu od spokojených zákazníků a využití jejich doporučení a hodnocení je cílem každého online marketéra. eKomi přináší účinný a proaktivní systém shromažďování zákaznických recenzí, jehož správa je velmi jednoduchá. Svá API integrujeme přímo do produktů Googlu a pomáháme webovým stránkám na nejvyšší pozice ve vyhledávačích.

Zvyšte objem prováděných transakcí!

Díky hodnocením z platformy eKomi budete pro zákazníky důvěryhodnější a přesvědčíte je, aby utráceli více peněz. Řada studií již prokázala, že autentická hodnocení od zákazníků jsou mnohem důležitější než ceny. Hodnocení mohou také usnadnit rozhodování o nákupu u váhajících zákazníků. Nakonec, každý potenciální kupující bude věřit spíše jinému spokojenému zákazníkovi než doporučením celebrit nebo běžným reklamám.

Spokojení zákazníci jsou vaše nejlepší vizitka.

Twitter a Facebook mají dnes více než 1 a čtvrt miliardy uživatelů. Nemyslíte, že je čas rozšířit dosah vašeho podnikání? Virální pozitivní hodnocení vám mohou přinést významnou konkurenční výhodu. Stále více obchodníků objevuje vzrůstající kupní sílu spotřebitelů aktivních na sociálních sítích. eKomi na tento strmý nárůst reaguje a nabízí funkci doporučení na sociálních sítích, která zasáhnou široké publikum bez zvýšení nákladů na reklamu.

Ochrana proti šíření škodlivých hodnocení na webu

Dokážete stanovit cenu pověsti své firmy? Řada webových portálů dnes přímo podporuje zveřejňování nepravdivých negativních hodnocení. Naše zkušenosti ukazují, že příčinou většiny z nich je nedorozumění nebo nepochopení. eKomi umožňuje přátelské urovnání sporů prostřednictvím neveřejné komunikace a přispívá tak ke spokojenosti vašich zákazníků. Tento proces je určen především k ochraně vaší společnosti před virálním šířením negativních hodnocení na webu.

Jak to funguje

eKomi nabízí inovativní SaaS software s možností snadné integrace, určený ke shromažďování zákaznických hodnocení a recenzí produktů. Vložená hodnocení nejprve ověří tým eKomi pro správu zpětné vazby. Následně jsou hodnocení zveřejněna online a poskytnuta všem hlavním vyhledávačům. Můžete je také integrovat přímo do svých webových stránek. eKomi zároveň umožňuje sledování výkonosti prostřednictvím statistik v reálném čase, které jsou k dispozici ve vaší zákaznické zóně.

Transakce proběhne

ŽÁDOST O HODNOCENÍ

VLOŽENÍ HODNOCENÍ

OVĚŘENÍ HODNOCENÍ

DOPORUČENÍ NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

1. Zákazník si koupí váš produkt nebo využije vašich služeb a ověří a potvrdí místo prodeje.
2. Společnost eKomi proaktivně odešle žádost o hodnocení.2. Společnost eKomi proaktivně odešle žádost o hodnocení.
3. Váš zákazník vloží své hodnocení.
4. Tým eKomi pro správu zpětné vazby od zákazníků se postará o ověření a zveřejnění vloženého hodnocení.
5. Potenciální kupující si přečtou zkušenosti ostatních zákazníků.

Přímá integrace hodnocení do vašich webových stránek

Zobrazení zákaznických hodnocení, vašeho celkového skóre a průměru získaných hvězdiček zajišťuje speciální widget.

Recenze produktů se zobrazují přímo na produktové stránce, což zvyšuje míru konverze a zlepšuje vaši pozici ve vyhledávačích.

eKomi je nový zlatý standard

eKomi is the new GOLDStandart
„eKomi je skvělý partner. Snadné nastavení, pružně reagující tým a skvělé výsledky.“ - Peter Sinclair, viceprezident pro marketing, ScoreBig Inc
eKomi is the new GOLDStandart
„Po nasazení řešení od společnosti eKomi jsme zaznamenali 7% nárůst online vyhledávání našich produktů bez ohledu na značku.“ - Michael Swinson, EVP, analytik TrueCar
eKomi is the new GOLDStandart
„Od implementace služeb eKomi pozorujeme 59% zvýšení organických přesměrování na naše stránky. Pokud jste nebyli náš zákazník, nemuseli jste si snadno všimnout naší špičkové, přátelské a na místní potřeby orientované zákaznické podpory. Proto jsme si vybrali eKomi – společnost, která dokázala posunout kvalitu našich služeb a přiblížit nás nejen stávajícím, ale i novým zákazníkům. Zpětná vazba získaná díky eKomi nám pomohla soustředit se na úroveň poskytovaných služeb a přispěla k vyšší angažovanosti našich zaměstnanců v oblasti řešení konkrétních problémů.“ — Nick Hill, manažer pro e-commerce/marketing, Proporta
eKomi is the new GOLDStandart
„Naše míra konverze se zvýšila o 12 %, což připisujeme především novým zákazníkům a jistotě, kterou získali díky snadno dostupné zpětné vazbě.“ — Simon Goldin, zakladatel MyPure

Naši zákazníci

Více klientů

Řešení eKomi

Integrace eKomi

"Robustní SaaS platformu pro obchod a sociální sítě lze snadno implementovat
do veškerých speciálních nebo standardních řešení pro elektronickou komerci, marketing a CRM."
int item

Napište našemu na e-mail partnerships@ekomi-group.com a požádejte ho o osobní schůzku s pracovníky oddělení vývoje a marketingu. V předmětu své zprávy nezapomeňte uvést heslo „Partner“.

Kontaktujte nás

Odvětví a obory podporované službou eKomi

Co říkají vaši zákazníci? Zpětná vazba: přidejte se již dnes

Hodnocení v ekomi stále přibývají...
40061000

Získat cenovou nabídku